19 Sie. 2016

Baw się z nami, sąsiadami

Baw się z nami, sąsiadami

W dniu 20 sierpnia od godz. 15:00 zapraszamy serdecznie w imieniu Stowarzyszenia Goduszyn  na festyn rodzinny w Goduszynie.

 

W programie wiele atrakcji, które zaspokoją oczekiwania nawet najwybredniejszych uczestników. Zwolennicy folkowych brzmień mogą liczyć na występ Rybniczanek, zespół taneczny Metamorfoza oczaruje swoją ujmującą  choreografią, a stoisko gastronomiczne dopieści chyba każde podniebienie. Po raz pierwszy gościć będą na festynie niezwykle utalentowane i często nagradzane za swoją twórczość dziewczyny z zespołu Paka Buziaka. Nowością będzie pokaz gimnastycznych możliwości ludzkiego ciała, które przygotują dla Państwa artyści z zespołu Ocelot. Dla najmłodszych uczestników festynu będzie przygotowanych również mnóstwo  atrakcji: stoiska edukacyjne, gry i zabawy, miasteczko  drogowe, dmuchańc. Jak widać wachlarz jest szeroki. Gwoździem programu będą loty balonem na uwięzi.

Zapraszamy serdecznie do spędzenia miło czasu.

Uzdrowisko Cieplice wspierać będzie tę akcję.

 

***

Polska Grupa Uzdrowisk (PGU), została powołana do życia w 2011 roku. Obecnie jest największą, bo składająca sięz sześciu kurortów, sieciąuzdrowisk w całej Polsce, w składzie: Uzdrowiska Kłodzkie, a wraz z nim Uzdrowiska: Polanica, Duszniki i Kudowa, a także  Uzdrowisko Cieplice, Uzdrowisko Połczyn oraz Uzdrowisko Świeradów - Czerniawa. Kurorty te posiadająnajszersząofertąlecznictwa i turystyki uzdrowiskowej, w oparciu o unikatowe na skalękraju i Europy surowce lecznicze, takie jak wody mineralne, borowina, świerk, czy solanka. To jedne z najlepiej rozpoznawalnych polskich zdrojów, które mogąsiępochwalićnie tylko całorocznąofertąi wysokąjakościąusług leczniczych i rehabilitacyjnych, ale także wielowiekowątradycjąw lecznictwie uzdrowiskowym. Polska Grupa Uzdrowisk to dzisiaj nie tylko tradycyjne lecznictwo i rehabilitacja oparta o naturalne produkty lecznicze i wyjątkowe warunki klimatyczne, ale także najwyższej jakości usługi rekreacyjne, regeneracyjne oraz kosmetyczne. Poprzez szerokąi różnorodnąofertępobytów leczniczych, wypoczynkowych oraz SPA&wellness, Polska Grupa Uzdrowisk kreuje modęna wyjazdy do uzdrowisk, dzięki którym każdy z gości ma szansęna odpoczynek pod fachowym okiem lekarzy i specjalistów rehabilitacji. Dzięki temu propagowany jest zdrowy i aktywny styl życia. Ponadto, o komplementarności usług świadczy dostępnośćnaturalnych produktów kosmetycznych oraz szerokiej gamy wód mineralnych, sygnowanych markąStaropolanka i Wielka Pieniawa, które sąatutem każdego kurortu Polskiej Grupy Uzdrowisk.

www.uzdrowiska-pgu.pl

[ dodano : 19 Sie. 2016 / wizyt : 305 ]

‹ zobacz wszystkie
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk