29 Mar. 2013

Biathloniści w INTERFERIE Sport Hotel w Szklarskiej-Porębie


W piątek, 22 marca 2013 roku, w jednym z hoteli Spółki INTERFERIE – INTERFERIE Sport Hotel w Szkarskiej Porębie odbyła się konferencja prasowa Polskiego Związku Biathlonu, będąca jednocześnie inauguracją Mistrzostw Polski Seniorów w Jakuszycach. Podczas spotkania obecne były zawodniczki kadry narodowej, sztab szkoleniowy reprezentacji, a także władze Polskiego Związku Biathlonu.

 

 - Bardzo nas cieszy fakt, ze Polski Związek Biathlonu wybrał nasz hotel, jego bogatą infrastrukturę treningową oraz okolicę do organizacji Mistrzostw Polski Seniorów w biathlonie. Bo INTERFERIE Sport Hotel w Szklarskiej Porębie to nie tylko wysoki standard usług hotelarskich, ale także wyjątkowa baza sportowa, w tym odpowiednich wymiarów basen, siłownia i sala fitness, a także zabiegi odnowy biologicznej, hydroterapia oraz sucha sauna.Jestem przekonany, że panujący w INTERFERIE Sport Hotel sportowy klimat pomoże zbudować odpowiednią atmosferę, a co za tym idzie, mistrzostwa biathlonowe staną się cyklicznym wydarzeniem naszego regionumówi Arkadiusz Miszuk, Prezes Zarządu INTERFERIE S.A.

 

Tegoroczny sezon był dla polskiego biathlonu bardzo owocny. Na najważniejszej w tym roku imprezie, czyli Mistrzostwach Świata w czeskim Novym Mescie nasze zawodniczki wywalczyły dwa medale. Srebrny krążek w biegu pościgowym wywalczyła Krystyna Pałka (AZS AWF Katowice), a brąz w biegu masowym Monika Hojnisz (UKS Lider Katowice), która wywalczyła też dwa brązowe i jeden złoty medal Mistrzostw Europy. Poza tym Magdalena Gwizdoń zwyciężyła bieg sprinterski w rosyjskim Soczi, gdzie w przyszłym roku odbędą się Igrzyska Olimpijskie. Bardzo dobrze w obecnym sezonie radziła sobie nasza damska sztafeta, która zajmowała czołowe lokaty w Pucharze Świata. Również w młodzieżowej odsłonie biathlonu odnieśliśmy na arenie międzynarodowej duży sukces. Kinga Mitoraj (BKS WP Kościelisko) zdobyła złoty medal w bieg sprinterskim podczas Zimowego Festiwalu Młodzieży Europejskiej (EYOWF).

 

 

 

 

***

INTERFERIE S.A. z siedzibą w Lubinie już od ponad 20 lat działa na rynku turystycznym, oferując wypoczynek w swoich ośrodkach w wielu atrakcyjnych miejscach Polski oraz pośrednicząc w organizacji kolonii, wczasów oraz pobytów profilaktyczno - leczniczych i sanatoryjno - rehabilitacyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji różnego rodzaju imprez turystycznych INTERFERIE zapewnia swoim klientom i gościom profesjonalną obsługę oraz najwyższej jakości usługi hotelarskie. INTERFERIE to największa spółka branży turystycznej na Dolnym Śląsku i jedna z większych w kraju – posiada kilka obiektów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań, począwszy od wysokiej klasy hoteli, a skończywszy na ośrodkach wypoczynkowych. Dodatkowym atutem jest ich lokalizacja w trzech odmiennych klimatycznie i krajobrazowo regionach Polski, pozwalająca na wybór miejsca wypoczynku, czy bazy zabiegowej w zgodzie z upodobaniami i oczekiwaniami gości.

[ dodano : 29 Mar. 2013 / wizyt : 2098 ]

‹ zobacz wszystkie
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk