21 Sty. 2013

Festiwal Światła

Festiwal Światła

 

V Karkonoski Festiwal Światła w Uzdrowisku Cieplice

 

27 stycznia br. Uzdrowisko Cieplice zaprasza na V Karkonoski Festiwal Światła. Magiczna atmosfera tego wydarzenia w najstarszym cieplickim zdroju w Polsce, od lat przyciąga tysiące widzów, oczarowanych pokazami laserów, świetlnymi iluminacjami oraz wieloma innymi atrakcjami towarzyszącymi.

 

Celem pomysłodawców Festiwalu jest budowanie rangi wydarzenia o charakterze ponadregionalnym, które stanie się turystyczną atrakcją i wizytówką Kotliny Jeleniogórskiej - również poza granicami Polski. Dlatego też tegorocznym partnerem Karkonoskiego Festiwalu Światła zostało Uzdrowisko Cieplice, które będąc częścią Polskiej Grupy Uzdrowisk, również buduje swoją rozpoznawalność nie tylko w Polsce, ale również w krajach sąsiadujących.

W tym roku, Festiwal będzie miejscem wielu wydarzeń kulturalnych, a także pokazów z zastosowaniem najnowocześniejszych technologii świetlnych, laserowych, graficznych i audiowizualnych w wykonaniu artystów i performerów. Organizatorzy wprowadzają nowe formy prezentacji światła, zarówno artystyczne, jak i technologiczne. Dla uczestników Festiwalu Światła zostały przygotowane atrakcyjne „świetlne niespodzianki”. 

 


Serdecznie zapraszamy!

 

Informacje na temat Festiwalu oraz szczegółowy program znajdują się na: http://www.kfs24.pl/pl/kfs-news/program-v-karkonoskiego-festiwalu-swiatla-i-tgfpp/120

[ dodano : 21 Sty. 2013 / wizyt : 2559 ]

‹ zobacz wszystkie
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk