13 Maj. 2015

I rodzinny piknik motocyklowy w Uzdrowisku Świeradów-Czerniawa


16 maja br. przy hotelu SANUS w Uzdrowisku Świeradów-Czerniawa ruszy I Piknik Moto-Bluesowy. Imprezę otworzy przejazd motocykli ulicami miasta. W programie konkursy, koncerty, atrakcje dla najmłodszych oraz charytatywna zbiórka krwi MOTO-KROPLA.

Sobotnia zabawa zagwarantuje atrakcje nie tylko dla fanów motocykli. Na dzieci czekają aż cztery godziny zabaw z animatorami oraz słodkie poczęstunki. Dla wszystkich spragnionych emocji i rozrywki – konkursy „Piekielny przysiad” i „100 m ślimaka”, gdzie do wygrania czekać będą skórzane kamizelki motocyklowe i nagrody niespodzianki. Wszystko w klimacie motocyklowym, bluesowym i rodzinnym.

Od godziny 16.00 rozpoczną się także koncerty – będzie można usłyszeć covery Ryśka Riedla (w tym najpiękniejsze w wykonaniu zespołu SALEN z Leśnej) i występy zespołów z Dolnego Śląska, między innymi Project Clapton i Chapter One. O 21.00 wystąpi gwiazda wieczoru, czyli Old School Rockers z Poznania.

Piknik będzie miał też charakter charytatywny. Wszyscy ci, którzy chcą oddać krew dla dzieci po wypadkach w ramach akcji MOTO-KROPLA 2015 oraz wspomóc Fundację BARKA we Wrocławiu, znajdą specjalne miejsca zbiórki. Imprezę zakończy loteria fantowa i pokaz sztucznych ogni. Organizatorem pikniku rodzinnego oraz gospodarzem wydarzenia jest hotel zdrojowy SANUS należący do  Uzdrowiska Świeradów-Czerniawa - Grupa PGU.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału!

 

***

Polska Grupa Uzdrowisk (PGU), została powołana do życia w 2011 roku. Obecnie jest największą, bo składająca się z sześciu kurortów, siecią uzdrowisk w całej Polsce, w składzie: Uzdrowiska Kłodzkie, a wraz z nim Uzdrowiska: Polanica, Duszniki i Kudowa, a także  Uzdrojwisko Cieplice, Uzdrowisko Połczyn oraz Uzdrowisko Świeradów - Czerniawa. Kurorty te posiadają najszerszą ofertą lecznictwa i turystyki uzdrowiskowej, w oparciu o unikatowe na skalę kraju i Europy surowce lecznicze, takie jak wody mineralne, borowina, świerk, czy solanka. To jedne z najlepiej rozpoznawalnych polskich zdrojów, które mogą się pochwalić nie tylko całoroczną ofertą i wysoką jakością usług leczniczych i rehabilitacyjnych, ale także wielowiekową tradycją w lecznictwie uzdrowiskowym.

Polska Grupa Uzdrowisk to dzisiaj nie tylko tradycyjne lecznictwo i rehabilitacja oparta o naturalne produkty lecznicze i wyjątkowe warunki klimatyczne, ale także najwyższej jakości usługi rekreacyjne, regeneracyjne oraz kosmetyczne. Poprzez szeroką i różnorodną ofertę pobytów leczniczych, wypoczynkowych oraz SPA&wellness, Polska Grupa Uzdrowisk kreuje modę na wyjazdy do uzdrowisk, dzięki którym każdy z gości ma szansę na odpoczynek pod fachowym okiem lekarzy i specjalistów rehabilitacji. Dzięki temu propagowany jest zdrowy i aktywny styl życia. Ponadto, o komplementarności usług świadczy dostępność naturalnych produktów kosmetycznych oraz szerokiej gamy wód mineralnych, sygnowanych marką Staropolanka i Wielka Pieniawa, które są atutem każdego kurortu Polskiej Grupy Uzdrowisk.

[ dodano : 13 Maj. 2015 / wizyt : 1160 ]

‹ zobacz wszystkie
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk