29 Mar. 2013

INTERFERIE Medical SPA najlepszym hotelem w kategorii SPA 2013 roku


Hotel INTERFERIE Medical SPA został zwycięzcą prestiżowego Plebiscytu Hotel Roku 2013 w kategorii obiektów SPA. Tym samym, po niespełna półtora roku działalności, świnoujski hotel zarządzany przez giełdową spółkę INTERFERIE został wyróżniony i doceniony oraz znalazł się w gronie najlepszych obiektów hotelowych w Polsce.

 

Plebiscyt Hotel Roku 2013 organizowany jest przez HRS - HOTEL RESERVATION SERVICE Poland wspólnie z tygodnikiem Newsweek, magazynem Forbes oraz telewizją Polsat. Konkurs ma na celu wyłonienie hotelu, znajdującego się na terenie Polski, który na podstawie ocen i głosów klientów zwycięży w wybranej kategorii: Biznes, Najlepszy serwis, Ekonomiczny, Luksusowy, Design, Wypoczynkowy, Pałace i zamki, Premiera oraz Spa. Tym samym hotele nominowane do udziału w plebiscycie musiały na dzień 30 września 2012 r. być między innymi obecne w bazie HRS oraz posiadać status hotelu udostępnionego do sprzedaży.

 

 - Obecność hotelu INTERFERIE Medical SPA w Plebiscycie Hotel Roku 2013, to dla nas ogromne wyróżnienie oraz powód do dumy. Po pierwsze dlatego, że zostaliśmy docenieni po niespełna półtora roku działalności, gdzie wiele hoteli na taką ocenę musi pracować co najmniej kilka lat. Po drugie, to wyróżnienie przyznane w kategorii SPA, na który to obszar od samego początku kładliśmy nacisk poprzez m.in. ciągłe podnoszenie standardów świadczonych usług w INTERFERIE Medical SPA. I po trzecie, jest to nagroda dzięki głosom gości i klientów, którzy odwiedzili nasz hotel, docenili naszą ofertę SPA i wellness, a co ważne, oddali na nas głos w plebiscycie, za co im serdecznie dziękujemy - mówi Marcin Chmielewski, Prezes Zarządu KGHM Towarzystwa Funduszy Inwestycyjnych S.A.


Według organizatorów plebiscytu, nominacje w kategorii SPA otrzymały hotele z najwyższą oceną wśród obiektów, które stworzyły dla swoich gości „estetyczne otoczenie sprzyjające dobremu samopoczuciu”.

 

 - Tytuł najlepszego Hotelu Roku 2013 w kategorii SPA będzie dla nas motywacją do dalszego rozwoju, ciągłego doskonalenia jakości świadczonych usług oraz dopasowywania się do coraz wyższych potrzeb i  oczekiwań naszych gości. W INTERFERIE Medical SPA od samego początku swojej działalności, czyli od grudnia 2011 roku o naszych gości dbamy kompleksowo – zapraszamy do wypoczynku w atrakcyjnym, nowoczesnym oraz wielofunkcyjnym kompleksie zlokalizowanym w uzdrowiskowej części Świnoujścia, przy najpiękniejszej i najszerszej polskiej plaży. Natomiast zwycięstwo w plebiscycie Hotel Roku 2013, to dla nas dodatkowy atut, a jednocześnie zobowiązanie do  świadczenia usług na jeszcze wyższym niż dotychczas poziomie – dodaje Arkadiusz Miszuk, Prezes Zarządu INTERFERIE S.A.

 

 

 

***

INTERFERIE S.A. z siedzibą w Lubinie już od ponad 20 lat działa na rynku turystycznym, oferując wypoczynek w swoich ośrodkach w wielu atrakcyjnych miejscach Polski oraz pośrednicząc w organizacji kolonii, wczasów oraz pobytów profilaktyczno - leczniczych i sanatoryjno - rehabilitacyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji różnego rodzaju imprez turystycznych INTERFERIE zapewnia swoim klientom i gościom profesjonalną obsługę oraz najwyższej jakości usługi hotelarskie. INTERFERIE to największa spółka branży turystycznej na Dolnym Śląsku i jedna z większych w kraju – posiada kilka obiektów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań, począwszy od wysokiej klasy hoteli, a skończywszy na ośrodkach wypoczynkowych. Dodatkowym atutem jest ich lokalizacja w trzech odmiennych klimatycznie i krajobrazowo regionach Polski, pozwalająca na wybór miejsca wypoczynku, czy bazy zabiegowej w zgodzie z upodobaniami i oczekiwaniami gości.

[ dodano : 29 Mar. 2013 / wizyt : 2390 ]

‹ zobacz wszystkie
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk