04 Lut. 2013

Interferie Sport Hotel przyjazny biegaczom

Interferie Sport Hotel przyjazny biegaczom

Interferie Sport Hotel w Szklarskiej Porębie, należący do giełdowej spółki hotelarsko – turystycznej Interferie S.A., otrzymał tytuł obiektu przyjaznego biegaczom oraz został oficjalnym hotelem V Maratonu Karkonoskiego, w ramach którego odbędą się Mistrzostwa Świata w Długodystansowym Biegu Górskim.

Mistrzostwa Świata w Długodystansowym Biegu Górskim w ramach V Maratonu Karkonoskiego odbędą się w dniach 2-5 sierpnia br. w Szklarskiej porębie. Jednym z partnerów wydarzenia został Interferie Sport Hotel, należący do grupy hotelowej Interferie S.A. zaś patronat honorowy tego wydarzenia objęła Pani Joanna Mucha, Minister Sportu i Turystyki.

W czasie trwania maratonu, Interferie Sport Hotel będzie gościł uczestników biegu, gości specjalnych, turystów, a także biuro organizacyjne zawodów, w tym przedstawicieli World Mountain Running Association oraz Polskiego Związku Lekkiej Atletyki. W hotelu została także zaplanowana konferencja prasowa, inaugurująca to sportowe wydarzenie.

- Już po raz kolejny Interferie Sport Hotel ma możliwość partnerowania wydarzeniu sportowemu. Tym razem będziemy gościć uczestników V Maratonu Karkonoskiego, który na stałe wpisał się w kalendarz wydarzeń naszego regionu. Co więcej, zostaliśmy uhonorowani tytułem hotelu przyjaznego biegaczom. Ten certyfikat pozwoli nam w przyszłości angażować się w największe wydarzenia sportowe naszego Dolnego Śląska, a poprzez to promować nasze wysokiej jakości obiekty w całej Polsce, których hasłem przewodnim jest sport i zdrowie cały rok – mówi Arkadiusz Miszuk, Prezes Zarządu INTERFERIE S.A., zarządzający hotelem Interferie Sport Hotel.

W tegorocznych Mistrzostwach Świata w Długodystansowym Biegu Górskim wezmą udział narodowe reprezentacje wielu krajów z całego świata. Bieg rozpocznie się na dolnej stacji wyciągu w Szklarskiej Porębie, a zakończy w Szrenicy. Uczestnicy maratonu pokonają dystans 44 kilometrów i zmierzą się z przewyższeniami +2150 metrów oraz -1380 metrów.

Natomiast na uczestników maratonu czeka komfortowy Hotel w Szklarskiej Porębie, położony na wysokości 700 m n.p.m. u stóp Szrenicy, największej góry zachodniej części Karkonoszy. Malownicza okolica jest prawdziwym rajem dla pasjonatów białego szaleństwa oraz miłośników górskich wypraw. Hotel jest kompleksem sportowo – zdrowotnym, gdzie każdy, niezależnie od wieku i pory roku, znajdzie coś dla siebie. Oferta Interferie Sport Hotelu, to szereg atrakcji rekreacyjno – sportowych oraz profilaktyczno – leczniczych, czyli Centrum Rekreacyjne z pełnowymiarowym basenem, salą fitness i siłownią; Centrum Odnowy Biologicznej z nowoczesnym Wellness Spa i gabinetami upiększająco – relaksującymi oraz Centrum Rehabilitacyjno – Lecznicze z nowoczesnym wyposażeniem, które umożliwia profesjonalne leczenie chorób narządów ruchu, reumatologicznych, neurologicznych i układu krążenia.

Zapisy uczestników maratonu rozpoczynają się 1 lutego 2013 roku.

Serdecznie zapraszamy!

[ dodano : 04 Lut. 2013 / wizyt : 2131 ]

‹ zobacz wszystkie
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk