11 Sty. 2013

Jeśli brydż, to tylko w Uzdrowisku Połczyn!

Jeśli brydż, to tylko w Uzdrowisku Połczyn!

W dniach 11 - 20 stycznia br. w Uzdrowisku Połczyn odbędzie się Uzdrowiskowy Kongres Brydżowy. To już piąte tego typu wydarzenie, organizowane przez kurort, mające na celu połączenie pobytów leczniczych i rehabilitacyjnych, z rozrywką, czyli grą w brydża. To wyjątkowa oferta połczyńskiego zdroju, ciesząca się od lat dużą popularnością, skierowana szczególnie do miłośników tego karcianego sportu. W tym roku uczestnicy Kongresu Brydżowego mogą liczyć na wyjątkowe nagrody, z uwagi na to, że partnerstwo nad wydarzeniem objęły pozostałe uzdrowiska, wchodzące w skład Polskiej Grupy Uzdrowisk oraz spółka hotelarsko - turystyczna INTERFERIE oraz hotel INTERFERIE Medical SPA w Świnoujściu, które przekazały specjalne vouchery rabatowe na pobyty w swoich ośrodkach.   

 

Co roku, Uzdrowiskowy Kongres Brydżowy przyciąga wielu uczestników z całego kraju. Tym razem, jak wynika z potwierdzonych rezerwacji, organizatorzy będą mieli okazję gościć prawie dwustu graczy, nie tylko z Polski, ale również z innych krajów Europy, Stanów Zjednoczonych oraz Australii – w tym 160 gości przebywających w ramach stałego pobytu oraz 40 dodatkowych uczestników, którzy przyjadą specjalnie na czas trwania rozgrywek.

W trakcie Kongresu turnieje będą rozgrywane każdego dnia, w różnych kategoriach. W pozostałym czasie uczestnicy będą mogli korzystać z bogatej bazy zabiegowej Uzdrowiska Połczyn, w tym także z basenu, sauny oraz z zabiegów SPA. Oprócz tego organizatorzy zadbali o liczne atrakcje dodatkowe, takie jak przedstawienia teatralne, ognisko, czy biesiadę brydżową. Podsumowaniem wydarzenia, będzie uroczysty bankiet, zamykający wydarzenie.

 - Jesteśmy dumni z tego, że udało się nam stworzyć doroczne wydarzenie brydżowe, które wśród miłośników tej gry, kojarzone jest z Połczynem. Oczywiście jako uzdrowisko, chcemy być w pierwszej kolejności postrzegani, jako kurort oferujący najwyższej jakości zabiegi oraz produkty uzdrowiskowe. Natomiast dzięki Kongresowi Brydżowemu stajemy się rozpoznawalni, nie tylko wśród potencjalnych kuracjuszy ale również wśród miłośników tego sportu. A to sprzyja większemu napływowi gości zarówno do uzdrowiska, jak i miasta oraz buduje markę połczyńskiego zdroju, a co za tym idzie markę Polskiej Grupy Uzdrowisk, rozpoznawalnych już w kraju i za granicą. Ponadto, nasi goście mogą liczyć nie tylko na udział w turniejach i dobrą zabawę, ale również na poprawę zdrowia pod okiem wykwalifikowanego personelu, a także relask i wypoczynek, atrakcyjne nagrody oraz miłe wspomnienia – mówi Jan Koman, Prezes Zarządu Uzdrowiska Połczyn.

 

Uzdrowisko Połczyn dzięki temu, że jest częścią Polskiej Grupy Uzdrowisk, zarządzanej przez KGHM I FIZAN, może liczyć na wartościowe partnerstwo przy organizacji Uzdrowiskowego Kongresu Brydżowego. W tym roku uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję poznać ofertę ośrodków należących do spółki INTERFERIE oraz hotelu INTERFERIE Medical SPA w Śwonoujściu. Natomiast po zakończeniu rozgrywek brydżowych zaplanowane zostało losowanie - dla wszystkich uczestników Kongresu, którzy wezmą w nim udział, przewidziane zostały atrakcyjne nagrody w postaci voucherów pobytowych w wybranych ośrodkach Polskiej Grupy Uzdrowisk, sieci hoteli INTERFERIE oraz w hotelu INTERFERIE Medical SPA w Świnoujściu.  

 

V Uzdrowiskowy Kongres Brydżowy 2013 11 – 20 stycznia 2013 roku

Uzdrowisko Połczyn

ul. Zdrojowa 6
78-320 Połczyn-Zdrój

 

Program oraz regulamin uczestnictwa dostępne są na stronie internetowej: www.uzdrowisko-polczyn.pl

 

Serdecznie zapraszamy!

 

***

KGHM Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A. zostało zarejestrowane w czerwcu 2009 roku a jego wyłącznym Akcjonariuszem jest KGHM Polska Miedź S.A. Powołanie TFI wpisuje się w realizację długoterminowej strategii KGHM PM, która zakłada m.in. dywersyfikację ryzyka inwestycyjnego, dzięki pozyskiwaniu kapitału spoza Grupy KGHM. Utworzenie własnego TFI daje możliwość stopniowego angażowania się w przedsięwzięcia spoza podstawowego profilu działalności.

Spółka KGHM TFI otrzymała dotychczas zezwolenie na utworzenie trzech Funduszy Inwestycyjnych Zamkniętych Aktywów Niepublicznych.

 

Do tej pory KGHM I FIZAN zakupił większościowe pakiety udziałów w Zespole Uzdrowisk Kłodzkich oraz Uzdrowiskach: Cieplice, Połczyn oraz Świeradów – Czerniawa. Fundusz KGHM I FIZAN jest również większościowym właścicielm spółki INTERFERIE S.A. oraz hotelu INTERFERIE Medical SPA w Świnoujściu.

logo_Uzdrowisko_Polczyn
[ dodano : 11 Sty. 2013 / wizyt : 2275 ]

‹ zobacz wszystkie
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk