10 Cze. 2016

Kolejna edycja Runner`s SUPER BIEG w Świeradowie-Zdroju

Kolejna edycja Runner`s SUPER BIEG w Świeradowie-Zdroju

11 czerwca miłośnicy biegania będą mogli wystartować w półmaratonie INTERFERIE Run, a w ramach którego zaplanowana została trasa II biegu na 10 km w Świeradowie-Zdroju.

Plan trasy został wytyczony przez najciekawsze trasy łączące Karkonosze z Górami Izerskimi. Biegacze będą rywalizować wśród malowniczych górskich krajobrazów, W trakcie biegu miną Rozdroże Izerskie, które jest jednocześnie miejscem startu dla biegu na 10 km. Zaś ostatnim etapem zmagań biegowych będzie meta przy INTERFERIE Aquapark Sport Hotel w Świeradowie-Zdroju.

Natomiast o dobre przygotowanie do biegu zadbają fizjoterapeuci Polskiej Grupy Uzdrowisk, którzy poprowadzą rozgrzewkę. Będzie można również skonsultować z nimi swoje dolegliwości i skorzystać z zajęć pokazowych uzdrowiskowego fitness.

 

Dodatkowo PGU będzie obecne podczas Runner`s SUPER BIEG w Miasteczku Zdrowia. Gdzie każdy chętny będzie mógł zmierzyć ciśnienie, zbadać poziomu cukru we krwi, skorzystać z zabiegu leczniczego - aerozoli na gałki oczne wody termalnej . A co więcej, będzie można zapoznać się z ofertą najpiękniejszych kurortów Polskiej Grupy Uzdrowisk tj. Uzdrowiska Cieplice, Uzdrowiska Świeradów, Uzdrowisk Kłodzkich w składzie Polanica, Duszniki, Kudowa oraz Uzdrowiska Połczyn.

 

Podejmij z PGU rywalizację sportową podczas kolejnego cyklu Runner`s SUPER BIEG w Świeradowie-Zdroju.

***

Polska Grupa Uzdrowisk (PGU), została powołana do życia w 2011 roku. Obecnie jest największą, bo składająca sięz sześciu kurortów, sieciąuzdrowisk w całej Polsce, w składzie: Uzdrowiska Kłodzkie, a wraz z nim Uzdrowiska: Polanica, Duszniki i Kudowa, a także  Uzdrowisko Cieplice, Uzdrowisko Połczyn oraz Uzdrowisko Świeradów - Czerniawa. Kurorty te posiadająnajszersząofertąlecznictwa i turystyki uzdrowiskowej, w oparciu o unikatowe na skalękraju i Europy surowce lecznicze, takie jak wody mineralne, borowina, świerk, czy solanka. To jedne z najlepiej rozpoznawalnych polskich zdrojów, które mogąsiępochwalićnie tylko całorocznąofertąi wysokąjakościąusług leczniczych i rehabilitacyjnych, ale także wielowiekowątradycjąw lecznictwie uzdrowiskowym. Polska Grupa Uzdrowisk to dzisiaj nie tylko tradycyjne lecznictwo i rehabilitacja oparta o naturalne produkty lecznicze i wyjątkowe warunki klimatyczne, ale także najwyższej jakości usługi rekreacyjne, regeneracyjne oraz kosmetyczne. Poprzez szerokąi różnorodnąofertępobytów leczniczych, wypoczynkowych oraz SPA&wellness, Polska Grupa Uzdrowisk kreuje modęna wyjazdy do uzdrowisk, dzięki którym każdy z gości ma szansęna odpoczynek pod fachowym okiem lekarzy i specjalistów rehabilitacji. Dzięki temu propagowany jest zdrowy i aktywny styl życia. Ponadto, o komplementarności usług świadczy dostępnośćnaturalnych produktów kosmetycznych oraz szerokiej gamy wód mineralnych, sygnowanych markąStaropolanka i Wielka Pieniawa, które sąatutem każdego kurortu Polskiej Grupy Uzdrowisk.

www.uzdrowiska-pgu.pl

[ dodano : 10 Cze. 2016 / wizyt : 347 ]

‹ zobacz wszystkie
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk