17 Maj. 2016

Międzynarodowe Targi Turystyki w Opolu

Międzynarodowe Targi Turystyki w Opolu

W Opolu w dniach 20 - 22 maja 2016 odbywać się będą 16. Międzynarodowe Targi Turystyki. Cykliczna impreza odwiedzana chętnie przez gości z Polski i z zagranicy zaprasza na kolejną odsłonę święta turystyki.  W ciągu trzech dni targowych (piątek, sobota, niedziela, 20-22 maja 2016) w centrum miasta n opolskim Rynku zaprezentuje się około 100 wystawców.  Dla przewidywanej liczby ok. 20 tys. zwiedzających będą przygotowane imprezy towarzyszące, konkursy z nagrodami, oraz kulinarne pasje w turystyce połączone z degustacją. Odwiedzający będą mieli okazję spotkać się z podróżnikami i skorzystać z ich porad oraz doświadczeń.


Uzdrowisko Cieplice jako Polska Grupa Uzdrowisk również będzie uczestniczyć w tych targach prezentując ofertę balneologiczną na najwyższym poziomie oraz wysokiej jakości naturalne surowce lecznicze, takie jak borowina, radon, solanki, czy wody termalne.

 

Zapraszamy serdecznie do odkrywania odmienności kulturowej i obyczajowej.

 

Polska Grupa Uzdrowisk (PGU), została powołana do życia w 2011 roku. Obecnie jest największą, bo składająca sięz sześciu kurortów, siecią uzdrowisk w całej Polsce, w składzie: Uzdrowiska Kłodzkie, a wraz z nim Uzdrowiska: Polanica, Duszniki i Kudowa, a także  Uzdrowisko Cieplice, Uzdrowisko Połczyn oraz Uzdrowisko Świeradów - Czerniawa. Kurorty te posiadają najszerszą ofertą lecznictwa i turystyki uzdrowiskowej, w oparciu o unikatowe na skalę kraju i Europy surowce lecznicze, takie jak wody mineralne, borowina, świerk, czy solanka. To jedne z najlepiej rozpoznawalnych polskich zdrojów, które mogą się pochwalić nie tylko całoroczną ofertą i wysoką jakością usług leczniczych i rehabilitacyjnych, ale także wielowiekową tradycją w lecznictwie uzdrowiskowym. Polska Grupa Uzdrowisk to dzisiaj nie tylko tradycyjne lecznictwo i rehabilitacja oparta o naturalne produkty lecznicze i wyjątkowe warunki klimatyczne, ale także najwyższej jakości usługi rekreacyjne, regeneracyjne oraz kosmetyczne. Poprzez szeroką i różnorodną ofertę pobytów leczniczych, wypoczynkowych oraz SPA&wellness, Polska Grupa Uzdrowisk kreuje modę na wyjazdy do uzdrowisk, dzięki którym każdy z gości ma szansę na odpoczynek pod fachowym okiem lekarzy i specjalistów rehabilitacji. Dzięki temu propagowany jest zdrowy i aktywny styl życia. Ponadto, o komplementarności usług świadczy dostępność naturalnych produktów kosmetycznych oraz szerokiej gamy wód mineralnych, sygnowanych marką Staropolanka i Wielka Pieniawa, które są atutem każdego kurortu Polskiej Grupy Uzdrowisk.

www.uzdrowiska-pgu.pl

[ dodano : 17 Maj. 2016 / wizyt : 368 ]

‹ zobacz wszystkie
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk