23 Cze. 2016

Nowy program TVP wspierany przez Staropolankę


25 czerwca 2016 r. na antenie TVP 1 wyemitowany zostanie pierwszy odcinek nowego programu „Akcja Wakacje”. Program prowadzony przez Annę Popek będzie relacją z wakacyjnych wyjazdów uczestników, którzy mogli zrealizować swoje turystyczne marzenia dzięki bezinteresownej pomocy innym. Staropolanka, jako partner programu, będzie wspierać uczestników przez wszystkie dziesięć emisji.

 

Nowy wakacyjny program w rozkładówce TVP 1 pod nazwą „Akcja Wakacje” ruszy już 25 czerwca br. Ideą programu jest organizowanie zagranicznych wyjazdów wakacyjnych all inclusive dla osób, które wykazały się ogromną chęcią niesienia pomocy innym pomimo własnej trudnej sytuacji życiowej, zdrowotnej, rodzinnej lub finansowej. Będą wśród nich również działacze społeczni i charytatywni, którzy ze względów finansowych nie mieli nigdy okazji wyjechać na wczasy za granicę. Uczestnicy zgłaszani są do „Akcji Wakacje” przez bliskich, którzy w ten sposób odwdzięczają się za otrzymane wsparcie. Gospodarzem programu jest Anna Popek, która będzie towarzyszyć z kamerą ludziom podczas ich zagranicznych wypraw i przedstawi ich niecodzienne historie. W planie jest realizacja dziesięciu odcinków programu.

 

Naturalna woda mineralna Staropolanka jest partnerem „Akcji Wakacje” i będzie widoczna podczas każdej emisji przed i po programie. Staropolanka będzie również dostępna dla wszystkich uczestników programu.

 

„Akcja Wakacje” – premiera 25 czerwca 2016 r. (sobota), godz. 12.30, TVP 1.

 

***

Uzdrowiska Kłodzkie – Grupa PGU z siedzibą w Polanicy-Zdroju prowadzą działalność w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego, rehabilitacji, profilaktyki, lecznictwa ambulatoryjnego, diagnostyki, turystyki zdrowotnej i hotelarstwa w trzech kurortach o wielowiekowej tradycji: Polanicy-Zdroju, Dusznikach-Zdroju i Kudowie-Zdroju, oraz działalność w zakresie produkcji naturalnych wód mineralnych i źródlanych oraz napojów smakowych w rozlewniach wód mineralnych w Polanicy-Zdroju oraz w Jeleniowie koło Kudowy-Zdroju.

www.uzdrowiska-pgu.pl

 

***

Naturalne wody mineralne z Gór Stołowych marki Staropolanka pozyskiwane są z czterech różnych źródeł, dzięki czemu jej produkty różnią się między sobą smakiem i składem mineralnym. Ale mają jednak wspólny mianownik: zdrowy i naturalny charakter. Bogata oferta produktów sygnowanych znakiem Staropolanka obejmuje wody wysoko-, średnio- i niskozmineralizowane, gazowane, delikatnie gazowane i niegazowane oraz napoje smakowe. To najwyższej jakości wody mineralne, bogate w zrównoważoną ilość składników mineralnych, tak niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ponadto produkty Staropolanki cechują również wyjątkowe walory użytkowe oraz smakowe.

www.staropolanka.pl

[ dodano : 23 Cze. 2016 / wizyt : 337 ]

‹ zobacz wszystkie
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk