21 Lut. 2014

PGU oraz INTERFERIE partnerami Międzynarodowych Targów Turystycznych 2014

PGU oraz INTERFERIE partnerami Międzynarodowych Targów Turystycznych 2014

W dniach 7 - 9 lutego br. we wrocławskiej Hali Stulecia odbędzie się już szósta edycja Międzynarodowych Targów Turystycznych. Wydarzenie to co roku gości kilkuset wystawców z całego świata oraz kilkanaście tysięcy odwiedzających. Organizatorzy targów zakładają, że w tym roku pobite zostaną kolejne rekordy liczbowe.    

Podobnie, jak w ubiegłym roku wśród wystawców wrocławskich targów znajdą się Polska Grupa Uzdrowisk oraz grupa hotelowa INTERFERIE. Obie spółki są mocno związane z regionem Dolnego Śląska, dlatego na stałe wpisały się w to branżowe wydarzenie. 

Polska Grupa Uzdrowisk oraz INTERFERIE, w ramach jednego stoiska, będą prezentować swoje oferty. Już po raz kolejny obydwa przedsiębiorstwa połączą swoje siły i gościom targów zaprezentują swój szeroki potencjał – uzdrowiskowy, hotelowy i turystyczno – rekreacyjny. Wszyscy goście, którzy odwiedzą to stoisko będą mogli bliżej poznać m.in. okulistyczny atut Uzdrowiska Cieplice oraz skorzystać z przeprowadzanych przez rehabilitanta z tego zdroju, wyjątkowego zabiegu, jakim jest aerozol na gałki oczne, przygotowywany na bazie wody termalnej. Efekt takiego zabiegu utrzymuje się nawet pół roku.

Prezentowana będzie również szeroka gama połczyńskich kosmetyków, których bazą jest bezcenna borowina. A dla zainteresowanych tą wyjątkową linią, przewidziany jest drobny upominek w postaci próbek wybranych produktów. Ponadto, specjalnie na potrzeby targów powstał bogaty folder informacyjny Polskiej Grupy Uzdrowisk oraz hoteli INTERFERIE, w którym dla każdego odwiedzającego stoisko zostały przygotowane specjalne oferty pobytowe.

Ponadto, w czasie tych kilku dni Międzynarodowych Targów Turystycznych, oprócz prezentacji ofert turystycznych i zabiegów poszczególnych wystawców, nie zabraknie również wydarzeń towarzyszących. Wśród nich znajdą się m.in.: prezentacja badania oceny branży turystycznej na Dolnym Śląsku, prezentacja planów działań Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej w 2014 r. skierowanych na promocję branży turystycznej, a także warsztaty stolikowe przedstawicieli branży turystycznej skupionej w DOT i biur podróży zrzeszonych w Dolnośląskiej Izbie Turystyki i wykłady na temat historii i perspektyw winiarstwa na Dolnym Śląsku.

 
VI Międzynarodowe Targi Turystyczne 2014

7 – 9 lutego 2014 roku

Hala Stulecia, Wrocław

Polska Grupa Uzdrowisk i INTERFERIE – stoisko 49

Serdecznie zapraszamy!

 

 

***

Polska Grupa Uzdrowisk (PGU), została powołana do życia w 2011 roku. Obecnie jest największą, bo składająca się z sześciu kurortów, siecią uzdrowisk w całej Polsce, w składzie: Uzdrowiska Kłodzkie, a wraz z nim Uzdrowiska: Polanica, Duszniki i Kudowa, a także  Uzdrowisko Cieplice, Uzdrowisko Połczyn oraz Uzdrowisko Świeradów - Czerniawa. Kurorty te posiadają najszerszą ofertą lecznictwa i turystyki uzdrowiskowej, w oparciu o unikatowe na skalę kraju i Europy surowce lecznicze, takie jak wody mineralne, borowina, świerk, czy solanka. To jedne z najlepiej rozpoznawalnych polskich zdrojów, które mogą się pochwalić nie tylko całoroczną ofertą i wysoką jakością usług leczniczych i rehabilitacyjnych, ale także wielowiekową tradycją w lecznictwie uzdrowiskowym.

Polska Grupa Uzdrowisk to dzisiaj nie tylko tradycyjne lecznictwo i rehabilitacja oparta o naturalne produkty lecznicze i wyjątkowe warunki klimatyczne, ale także najwyższej jakości usługi rekreacyjne, regeneracyjne oraz kosmetyczne. Poprzez szeroką i różnorodną ofertę pobytów leczniczych, wypoczynkowych oraz SPA&wellness, Polska Grupa Uzdrowisk kreuje modę na wyjazdy do uzdrowisk, dzięki którym każdy z gości ma szansę na odpoczynek pod fachowym okiem lekarzy i specjalistów rehabilitacji. Dzięki temu propagowany jest zdrowy i aktywny styl życia. Ponadto, o komplementarności usług świadczy dostępność naturalnych produktów kosmetycznych oraz szerokiej gamy wód mineralnych, sygnowanych marką Staropolanka i Wielka Pieniawa, które są atutem każdego kurortu Polskiej Grupy Uzdrowisk.

[ dodano : 21 Lut. 2014 / wizyt : 1758 ]

‹ zobacz wszystkie
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk