11 Maj. 2016

Piknik motocyklowy i zbiórka krwi z PGU

Piknik motocyklowy i zbiórka krwi z PGU

14 maja 2016 r. odbędzie się kolejna edycja Rodzinnego Pikniku Moto-Bluesowego w Świeradowie-Zdroju. Motocyklowe spotkanie muzyczne połączone jest z oddawaniem krwi na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach oraz zbiórką środków na cele charytatywne. Całe wydarzenie wspierane jest przez Polską Grupę Uzdrowisk.

Już 14 maja br. motocykliści oraz wszyscy fani muzyki i wiosennej, rodzinnej zabawy spotkają się pod Hotelem Zdrojowym SANUS Uzdrowiska Świeradów-Czerniawa-Grupa PGU. Rodzinny Piknik Moto-Bluesowy to nie tylko świeradowskie święto plenerowe, ale przede wszystkim impreza charytatywna – już od rana będzie można oddawać krew na potrzeby osób poszkodowanych w wypadkach w specjalnym krwiobusie, a także przyłączyć się do zbiórki funduszy na leczenie zmagającego się z wrodzoną wadą serca Mikołaja Dudy. Ponadto, w programie Pikniku pokazy Aikido, festiwal czekolady Sanus&Chocolate, koncerty muzyczne, grill, liczne atrakcje dla dzieci i loterie z nagrodami.

Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa – Grupa PGU już po raz drugi jest partnerem Pikniku Moto-Bluesowego. Ubiegłoroczne spotkanie w Świeradowie-Zdroju było ważnym wydarzeniem dla całego regionu.

Koncerty muzyczne rozpoczną się już od wczesnego popołudnia: wystąpią m.in. Solarisroad, Łowcy Bluesa, i gwiazda wieczoru, Sebastian Riedel. Piknik otworzy parada motocyklistów przez miasto.

***

Polska Grupa Uzdrowisk (PGU), została powołana do życia w 2011 roku. Obecnie jest największą, bo składająca sięz sześciu kurortów, sieciąuzdrowisk w całej Polsce, w składzie: Uzdrowiska Kłodzkie, a wraz z nim Uzdrowiska: Polanica, Duszniki i Kudowa, a także  Uzdrowisko Cieplice, Uzdrowisko Połczyn oraz Uzdrowisko Świeradów - Czerniawa. Kurorty te posiadająnajszersząofertąlecznictwa i turystyki uzdrowiskowej, w oparciu o unikatowe na skalękraju i Europy surowce lecznicze, takie jak wody mineralne, borowina, świerk, czy solanka. To jedne z najlepiej rozpoznawalnych polskich zdrojów, które mogąsiępochwalićnie tylko całorocznąofertąi wysokąjakościąusług leczniczych i rehabilitacyjnych, ale także wielowiekowątradycjąw lecznictwie uzdrowiskowym. Polska Grupa Uzdrowisk to dzisiaj nie tylko tradycyjne lecznictwo i rehabilitacja oparta o naturalne produkty lecznicze i wyjątkowe warunki klimatyczne, ale także najwyższej jakości usługi rekreacyjne, regeneracyjne oraz kosmetyczne. Poprzez szerokąi różnorodnąofertępobytów leczniczych, wypoczynkowych oraz SPA&wellness, Polska Grupa Uzdrowisk kreuje modęna wyjazdy do uzdrowisk, dzięki którym każdy z gości ma szansęna odpoczynek pod fachowym okiem lekarzy i specjalistów rehabilitacji. Dzięki temu propagowany jest zdrowy i aktywny styl życia. Ponadto, o komplementarności usług świadczy dostępnośćnaturalnych produktów kosmetycznych oraz szerokiej gamy wód mineralnych, sygnowanych markąStaropolanka i Wielka Pieniawa, które sąatutem każdego kurortu Polskiej Grupy Uzdrowisk.

www.uzdrowiska-pgu.pl

[ dodano : 11 Maj. 2016 / wizyt : 357 ]

‹ zobacz wszystkie
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk