08 Paź. 2014

Piknik Zdrowia z Polską Grupą Uzdrowisk


9 października br. już po raz drugi odbędzie się, zorganizowany przez Polską Grupę Uzdrowisk, Piknik Zdrowia. Tym razem wydarzenie będzie miało miejsce w Arkadach Wrocławskich  

W ramach Pikniku Zdrowia na stoisku prezentowana będzie szeroka oferta uzdrowisk Polskiej Grupy Uzdrowisk, jako profesjonalnych ośrodków świadczących usługi w obszarze zdrowia i rekreacji.

Na potrzeby wydarzenia będą również prezentowane proste badania, takie jak pomiar ciśnienia i saturacji przez pielęgniarkę z Uzdrowisk Kłodzkich, aerozole na gałki oczne wodą termalną, przeprowadzone przez fizjoterapeutkę z Uzdrowiska Cieplice oraz degustacja wody Staropolanki i Wielkiej Pieniawy. Ponadto, będzie to również wyjątkowa okazja do promowania i popularyzacji oferty jesienno-zimowej oraz ogólnych atrakcji pobytu w kurortach PGU.

Serdecznie zapraszamy na Piknik Zdrowia z Polską Grupą Uzdrowisk!

9 października 2014 roku, 10:00 – 18:00

Arkady Wrocławskie

 

 

***

Polska Grupa Uzdrowisk (PGU), została powołana do życia w 2011 roku. Obecnie jest największą, bo składająca się z sześciu kurortów, siecią uzdrowisk w całej Polsce, w składzie: Uzdrowiska Kłodzkie, a wraz z nim Uzdrowiska: Polanica, Duszniki i Kudowa, a także  Uzdrowisko Cieplice, Uzdrowisko Połczyn oraz Uzdrowisko Świeradów - Czerniawa. Kurorty te posiadają najszerszą ofertą lecznictwa i turystyki uzdrowiskowej, w oparciu o unikatowe na skalę kraju i Europy surowce lecznicze, takie jak wody mineralne, borowina, świerk, czy solanka. To jedne z najlepiej rozpoznawalnych polskich zdrojów, które mogą się pochwalić nie tylko całoroczną ofertą i wysoką jakością usług leczniczych i rehabilitacyjnych, ale także wielowiekową tradycją w lecznictwie uzdrowiskowym.

Polska Grupa Uzdrowisk to dzisiaj nie tylko tradycyjne lecznictwo i rehabilitacja oparta o naturalne produkty lecznicze i wyjątkowe warunki klimatyczne, ale także najwyższej jakości usługi rekreacyjne, regeneracyjne oraz kosmetyczne. Poprzez szeroką i różnorodną ofertę pobytów leczniczych, wypoczynkowych oraz SPA&wellness, Polska Grupa Uzdrowisk kreuje modę na wyjazdy do uzdrowisk, dzięki którym każdy z gości ma szansę na odpoczynek pod fachowym okiem lekarzy i specjalistów rehabilitacji. Dzięki temu propagowany jest zdrowy i aktywny styl życia. Ponadto, o komplementarności usług świadczy dostępność naturalnych produktów kosmetycznych oraz szerokiej gamy wód mineralnych, sygnowanych marką Staropolanka i Wielka Pieniawa, które są atutem każdego kurortu Polskiej Grupy Uzdrowisk.

 

www.uzdrowiska-pgu.pl

[ dodano : 08 Paź. 2014 / wizyt : 1610 ]

‹ zobacz wszystkie
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk