30 Cze. 2014

Polska Grupa Uzdrowisk na targach turystycznych „Atrakcje Regionów”

Polska Grupa Uzdrowisk na targach turystycznych „Atrakcje Regionów”

Polska Grupa Uzdrowisk na targach turystycznych „Atrakcje Regionów”

W dniach 6 - 8 czerwca 2014 roku w Chorzowie odbędą się targi turystyki weekendowej – „Atrakcje Regionów”. Jednym z wystawców będzie Polska Grupa Uzdrowisk, reprezentowana przez Uzdrowiska Kłodzkie, które za pośrednictwem marki Staropolanka, będą promowały zdrowy i aktywny wypoczynek.

 

Chorzowskie wydarzenie już od lat wspiera turystykę regionalną, aktywizując reprezentantów najciekawszych miejsc Polski do ich promocji. Wystawcy przywiązują dużą wagę do prezentowania również atrakcji okołoturystycznych, które to podnoszą atrakcyjność danych miejsc, czy obiektów. Dlatego też, podczas targów nie mogło zabraknąć Polskiej Grupy Uzdrowisk, której kurorty to nie tylko najszersza oferta zabiegów lecznictwa uzdrowiskowego, ale także wartość dodana regionów, w których się znajdują.  

Podczas targów, na stoisku Uzdrowisk Kłodzkich – Grupa PGU przedstawiona będzie bogata oferta świadczonych usług przez kurorty Polskiej Grupy Uzdrowisk. Natomiast na drugim stoisku znajdzie się woda mineralna Staropolanka, gdzie będzie można ją zakupić oraz uzyskać informacje dotyczące pełnej oferty produktów marki Staropolanka.

Organizatorzy zapewnili również szereg atrakcji dodatkowych dla odwiedzających Targi w Chorzowie, w tym m.in. pokazy barmańskie oraz tańce ZUMBY. Gośćmi specjalnymi będą: Beata Pawlikowska - podróżniczka, dziennikarka, tłumaczka, fotografka oraz Marcin Kydryński - dziennikarz muzyczny, kompozytor, autor tekstów, producent, podróżnik i fotograf.

Podczas targów będzie realizowany również program kulinarny - „Rączka gotuje”.

Serdecznie zapraszamy!

6 - 8 czerwca 2014 r., w godzinach  10.00 – 19.00

Park Śląski przy hali „Kapelusz”, Al Różana 2, Chorzów, ,

 

 

 

***

Polska Grupa Uzdrowisk (PGU), została powołana do życia w 2011 roku. Obecnie jest największą, bo składająca się z sześciu kurortów, siecią uzdrowisk w całej Polsce, w składzie: Uzdrowiska Kłodzkie, a wraz z nim Uzdrowiska: Polanica, Duszniki i Kudowa, a także  Uzdrowisko Cieplice, Uzdrowisko Połczyn oraz Uzdrowisko Świeradów - Czerniawa. Kurorty te posiadają najszerszą ofertą lecznictwa i turystyki uzdrowiskowej, w oparciu o unikatowe na skalę kraju i Europy surowce lecznicze, takie jak wody mineralne, borowina, świerk, czy solanka. To jedne z najlepiej rozpoznawalnych polskich zdrojów, które mogą się pochwalić nie tylko całoroczną ofertą i wysoką jakością usług leczniczych i rehabilitacyjnych, ale także wielowiekową tradycją w lecznictwie uzdrowiskowym.

Polska Grupa Uzdrowisk to dzisiaj nie tylko tradycyjne lecznictwo i rehabilitacja oparta o naturalne produkty lecznicze i wyjątkowe warunki klimatyczne, ale także najwyższej jakości usługi rekreacyjne, regeneracyjne oraz kosmetyczne. Poprzez szeroką i różnorodną ofertę pobytów leczniczych, wypoczynkowych oraz SPA&wellness, Polska Grupa Uzdrowisk kreuje modę na wyjazdy do uzdrowisk, dzięki którym każdy z gości ma szansę na odpoczynek pod fachowym okiem lekarzy i specjalistów rehabilitacji. Dzięki temu propagowany jest zdrowy i aktywny styl życia. Ponadto, o komplementarności usług świadczy dostępność naturalnych produktów kosmetycznych oraz szerokiej gamy wód mineralnych, sygnowanych marką Staropolanka i Wielka Pieniawa, które są atutem każdego kurortu Polskiej Grupy Uzdrowisk.

 

www.uzdrowiska-pgu.pl

[ dodano : 30 Cze. 2014 / wizyt : 1613 ]

‹ zobacz wszystkie
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk