06 Maj. 2014

Polska Grupa Uzdrowisk na targach turystycznych Tourtec 2014

Polska Grupa Uzdrowisk na targach turystycznych Tourtec 2014

W dniach 9 - 10 maja 2014 roku odbędą się już XVI Międzynarodowe Targi Turystyczne TOURTEC w Jeleniej Górze. To miejsce spotkań i wymiany poglądów osób z branży turystycznej i jednocześnie, dzięki lokalizacji, okazja do poznania bardzo bogatych tradycji Karkonoszy. Co roku wiele firm i instytucji z Polski, Czech i Niemiec odpowiada na zaproszenie, będąc wystawcą targów. Od kilku lat, wśród nich zawsze jest obecna Polska Grupa Uzdrowisk.

O wyjątkowości targów TOURTEC, organizowanych przez Starostwo Powiatowe w Jeleniej Górze stanowi kilka czynników. Pierwszy z nich, to miejsce - klasyczny rynek z ratuszem otoczonym kamienicami z podcieniami. Po drugie  czas - każdy drugi weekend maja zachęca do wizyty w Kotlinie Jeleniogórskiej. Po trzecie ludzie, czyli wyjątkowi wystawcy branży turystycznej z Polski, Czech, Niemiec, Holandii - prezentujący bogatą gamę ofert turystycznych oraz odwiedzający targi - mieszkańcy Jeleniej Góry i okolic oraz liczni turyści odwiedzający Kotlinę i Karkonosze. I po czwarte - tradycja i nowoczesność - tylko na targach TOURTEC wielowiekowe tradycje wędrowania i odwiedzania magicznych miejsc oraz wypoczynku w przyjaznych hotelach i ośrodkach SPA&wellness łączy cel - oferowanie ciekawego i atrakcyjnego wypoczynku przez cały rok. Całe wydarzenie targów turystycznych połączone jest – z występami zespołów artystycznych, pokazami i konkursami, a dla miłośników mocnych wrażeń odbędą się przeloty szybowcem nad Kotliną Jeleniogórską.

W tegorocznych targach planowany jest udział 86 wystawców z Polski oraz innych krajów europejskich. Wśród polskich wystawców w imieniu Polskiej Grupy Uzdrowisk będzie Uzdrowisko Cieplice, którego przedstawiciele zaprezentują najciekawsze oferty wakacyjnych pobytów w ośrodkach uzdrowiskowych PGU.   Ponadto, uzdrowiskowi rehabilitanci będą zachęcać do skorzystania z areozoli na gałki oczne na bazie wody termalnej. Dodatkowo, z okazji majówkowych, wrocławskich obchodów 10-lecia w UE, Uzdrowisko Cieplice oraz Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa będą zachęcały do skorzystania ze specjalnej akcji promocyjnej w ramach Dni Otwartych dla wszystkich zainteresowanych ofertą w wybranych ośrodkach PGU, powstałych przy wsparciu funduszy unijnych.

I tak Hotel Zdrojowy SANUS w dniach od 9 do 11 maja br. oferuje specjalne rabaty na wybrane pobyty w wysokości 25%, a cieplickie SPA Marysieńka w tym samym terminie oferuje 30-proc. rabat na wybrane zabiegi.

Patronat nad targami objęli m.in.: Marszałek województwa dolnośląskiego, Polska Organizacja Turystyczna i Dolnośląska Organizacja Turystyczna.

Serdecznie zapraszamy!

Międzynarodowe Targi Turystyczne TOURTEC w Jeleniej Górze

Plac Ratuszowy

9 maja br. – 10:00 – 18:00

10 maja br. – 10:00 – 17:00

 

 

 

***

Polska Grupa Uzdrowisk (PGU), została powołana do życia w 2011 roku. Obecnie jest największą, bo składająca się z sześciu kurortów, siecią uzdrowisk w całej Polsce, w składzie: Uzdrowiska Kłodzkie, a wraz z nim Uzdrowiska: Polanica, Duszniki i Kudowa, a także  Uzdrowisko Cieplice, Uzdrowisko Połczyn oraz Uzdrowisko Świeradów - Czerniawa. Kurorty te posiadają najszerszą ofertą lecznictwa i turystyki uzdrowiskowej, w oparciu o unikatowe na skalę kraju i Europy surowce lecznicze, takie jak wody mineralne, borowina, świerk, czy solanka. To jedne z najlepiej rozpoznawalnych polskich zdrojów, które mogą się pochwalić nie tylko całoroczną ofertą i wysoką jakością usług leczniczych i rehabilitacyjnych, ale także wielowiekową tradycją w lecznictwie uzdrowiskowym.

Polska Grupa Uzdrowisk to dzisiaj nie tylko tradycyjne lecznictwo i rehabilitacja oparta o naturalne produkty lecznicze i wyjątkowe warunki klimatyczne, ale także najwyższej jakości usługi rekreacyjne, regeneracyjne oraz kosmetyczne. Poprzez szeroką i różnorodną ofertę pobytów leczniczych, wypoczynkowych oraz SPA&wellness, Polska Grupa Uzdrowisk kreuje modę na wyjazdy do uzdrowisk, dzięki którym każdy z gości ma szansę na odpoczynek pod fachowym okiem lekarzy i specjalistów rehabilitacji. Dzięki temu propagowany jest zdrowy i aktywny styl życia. Ponadto, o komplementarności usług świadczy dostępność naturalnych produktów kosmetycznych oraz szerokiej gamy wód mineralnych, sygnowanych marką Staropolanka i Wielka Pieniawa, które są atutem każdego kurortu Polskiej Grupy Uzdrowisk.

 

www.uzdrowiska-pgu.pl

Turtec 2014
Turtec 2014
Turtec 2014
Turtec 2014
[ dodano : 06 Maj. 2014 / wizyt : 1744 ]

‹ zobacz wszystkie
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk