10 Maj. 2013

Polska Grupa Uzdrowisk na TOURTEC 2013 w Jeleniej Górze


W dniach 10 - 11 maja 2013 roku odbędą się jubileuszowe XV Międzynarodowe Targi Turystyczne TOURTEC. Partnerem tego wydarzenia jest Polska Grupa Uzdrowisk, reprezentowana przez Uzdrowisko Cieplice.

 

Tegoroczne, jubileuszowe Targi odbędą się pod hasłem „Karkonosze i Łużyce Górne aktywnie przez cztery pory roku”. Dlatego też, Uzdrowisko Cieplice, które na stałe wpisały się w krajobraz pogórza karkonoskiego i Kotliny Jeleniogórskiej, stały się partnerem i współorganizatorem tego branżowego wydarzenia.

 

 - Wyjątkowość Targów Turystycznych TOURTEC polega na ich międzynarodowym charakterze. Raz w roku w Jeleniej Górze wystawcy z całej Polski oraz z wielu krajów Europy mają okazję spotkać się oraz zaprezentować bogatą gamę ofert turystycznych wszystkim odwiedzającym stoiska, czyli nie tylko mieszkańcom Jeleniej Góry i okolic, ale także licznym turystom odwiedzającym Kotlinę i Karkonosze. Dzięki tego typu wydarzeniom kontynuowana jest wielowiekowa tradycja odwiedzania takich magicznych miejsc, jak chociażby kurorty Polskiej Grupy Uzdrowisk– mówi Maciej Markowski, Prezes Zarządu Uzdrowiska Cieplice – Grupa PGU.

 

Organizatorem Targów TOUREC od samego początku jest Starostwo Powiatowe  w Jeleniej Górze, zaś patronat nad wydarzeniem objęły takie instytucje, jak: Ministerstwo Sportu i Turystyki, Marszałek województwa dolnośląskiego, prezesi Dolnośląskiej Organizacji Turystycznej i Dolnośląskiej Izby Turystycznej oraz Prezydent miasta Jeleniej Góry.

 

Organizatorzy przewidują, że w tegorocznych  Targach weźmie udział około 160 wystawców z Polski, oraz Czech, Niemiec i Holandii.

[ dodano : 10 Maj. 2013 / wizyt : 2184 ]

‹ zobacz wszystkie
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk