07 Paź. 2014

Polska Grupa Uzdrowisk podczas Dni Ubezpieczonego w ZUS


W dniach 6-10 października br. w placówkach Zakładów Ubezpieczeń Społecznych w całej Polsce odbędą się ogólnopolskie Dni Ubezpieczonego w ZUS, czyli bezpłatne porady ekspertów z zakresu rehabilitacji, wyjazdów do uzdrowisk, urlopów dla matek, cenne wskazówki oraz pomocne publikacje. A to tylko niektóre z przygotowanych przez organizatorów atrakcji.

Tydzień Ubezpieczonego to najlepsza okazja aby wyjaśnić wszystkie nurtujące kwestie z obszaru ubezpieczeń społecznych. Co więcej, podczas Dni Ubezpieczonego będzie można dowiedzieć się więcej o ułatwieniach w kontakcie z ZUS-em, jakie niesie ze sobą nowa Platforma Usług Elektronicznych pue.zus.pl. To również dobry moment na założenie i jednoczesne uwierzytelnienie swojego profilu na PUE. Eksperci będą także pełnić dyżury telefoniczne, zaś „Dziennik Gazeta Prawna” zaprezentuje cykl tekstów pt. „Polubić subkonto w ZUS”.

Ponadto, jednym z partnerów Dni Ubezpieczonego w ZUS będzie Polska Grupa Uzdrowisk, która szczególnie uaktywni się 8 października br., czyli w dniu poświęconym rehabilitacji i leczeniu uzdrowiskowemu oraz prewencji rentowej. Dodatkowo, na stoisku PGU obecna będzie rehabilitantka z Uzdrowisk Kłodzkich, Teresa Musziol, zajmująca się rehabilitacją kobiet po mastektomii, od której każdy zainteresowany będzie mógł uzyskać więcej informacji związanych z prewencją rentową, prowadzoną również w tym obszarze w uzdrowiskach wchodzących w skład Polskiej Grupy Uzdrowisk.

Zapraszamy wszystkich do odwiedzania placówki ZUS we Wrocławiu przy ul. Litomskiej oraz stoiska PGU 8 października podczas tegorocznych Dni Ubezpieczonego.

 

Bo warto wiedzieć więcej nie tylko o lecznictwie uzdrowiskowym!

 

***

Polska Grupa Uzdrowisk (PGU), została powołana do życia w 2011 roku. Obecnie jest największą, bo składająca się z sześciu kurortów, siecią uzdrowisk w całej Polsce, w składzie: Uzdrowiska Kłodzkie, a wraz z nim Uzdrowiska: Polanica, Duszniki i Kudowa, a także  Uzdrowisko Cieplice, Uzdrowisko Połczyn oraz Uzdrowisko Świeradów - Czerniawa. Kurorty te posiadają najszerszą ofertą lecznictwa i turystyki uzdrowiskowej, w oparciu o unikatowe na skalę kraju i Europy surowce lecznicze, takie jak wody mineralne, borowina, świerk, czy solanka. To jedne z najlepiej rozpoznawalnych polskich zdrojów, które mogą się pochwalić nie tylko całoroczną ofertą i wysoką jakością usług leczniczych i rehabilitacyjnych, ale także wielowiekową tradycją w lecznictwie uzdrowiskowym.

Polska Grupa Uzdrowisk to dzisiaj nie tylko tradycyjne lecznictwo i rehabilitacja oparta o naturalne produkty lecznicze i wyjątkowe warunki klimatyczne, ale także najwyższej jakości usługi rekreacyjne, regeneracyjne oraz kosmetyczne. Poprzez szeroką i różnorodną ofertę pobytów leczniczych, wypoczynkowych oraz SPA&wellness, Polska Grupa Uzdrowisk kreuje modę na wyjazdy do uzdrowisk, dzięki którym każdy z gości ma szansę na odpoczynek pod fachowym okiem lekarzy i specjalistów rehabilitacji. Dzięki temu propagowany jest zdrowy i aktywny styl życia. Ponadto, o komplementarności usług świadczy dostępność naturalnych produktów kosmetycznych oraz szerokiej gamy wód mineralnych, sygnowanych marką Staropolanka i Wielka Pieniawa, które są atutem każdego kurortu Polskiej Grupy Uzdrowisk.

[ dodano : 07 Paź. 2014 / wizyt : 1538 ]

‹ zobacz wszystkie
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk