07 Kwi. 2014

Polska Grupa Uzdrowisk podczas Hipponaliów 2014

Polska Grupa Uzdrowisk podczas Hipponaliów 2014

Już w najbliższą sobotę, 5 kwietnia br. na wrocławskim stadionie odbędzie się Wielka Gala Jeździecka Hipponalia 2014. Jednym z wystawców będzie Polska Grupa Uzdrowisk, reprezentowana przez należące do grupy Uzdrowisko Cieplice

Hipponalia to prestiżowa Gala organizowana dla środowiska jeździeckiego. Sobotnia uroczystość to już czwarta edycja tej ogólnopolskiej imprezy. W ostatniej edycji uczestniczyło blisko 1000 osób. Gala jest miejscem spotkania najlepszych polskich zawodników, trenerów, a także sponsorów tego sportu oraz przedsiębiorców związanych z branżą. Imprezie towarzyszy szereg wydarzeń rozrywkowo – artystycznych, takich jak koncerty, pokazy mody i plebiscyty.

Na stoisku Polskiej Grupy Uzdrowisk, uczestnicy Hipponaliów 2014 będą mogli zapoznać się z szeroką ofertą uzdrowisk, wchodzących w jej skład. Tym samym, poprzez obecność podczas tego wrocławskiego, jeździeckiego wydarzenia, PGU będzie miała okazję promowania swojej marki oraz poszczególnych uzdrowisk, a także ich unikatowych ofert pobytowych oraz leczniczych, rehabilitacyjnych i rekreacyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem zabiegów i rehabilitacji prewencyjnej dla zawodników sportów jeździeckich.  

 

Serdecznie zapraszamy!

Wielka Gala Jeździecka Hipponalia 2014

Stadion Miejski we Wrocławiu

Al. Śląska 1, Wrocław

5 kwietnia 2014 r., godzina 17:00

 

***

Polska Grupa Uzdrowisk (PGU), została powołana do życia w 2011 roku. Obecnie jest największą, bo składająca się z sześciu kurortów, siecią uzdrowisk w całej Polsce, w składzie: Uzdrowiska Kłodzkie, a wraz z nim Uzdrowiska: Polanica, Duszniki i Kudowa, a także  Uzdrowisko Cieplice, Uzdrowisko Połczyn oraz Uzdrowisko Świeradów - Czerniawa. Kurorty te posiadają najszerszą ofertą lecznictwa i turystyki uzdrowiskowej, w oparciu o unikatowe na skalę kraju i Europy surowce lecznicze, takie jak wody mineralne, borowina, świerk, czy solanka. To jedne z najlepiej rozpoznawalnych polskich zdrojów, które mogą się pochwalić nie tylko całoroczną ofertą i wysoką jakością usług leczniczych i rehabilitacyjnych, ale także wielowiekową tradycją w lecznictwie uzdrowiskowym. Polska Grupa Uzdrowisk to dzisiaj nie tylko tradycyjne lecznictwo i rehabilitacja oparta o naturalne produkty lecznicze i wyjątkowe warunki klimatyczne, ale także najwyższej jakości usługi rekreacyjne, regeneracyjne oraz kosmetyczne. Poprzez szeroką i różnorodną ofertę pobytów leczniczych, wypoczynkowych oraz SPA&wellness, Polska Grupa Uzdrowisk kreuje modę na wyjazdy do uzdrowisk, dzięki którym każdy z gości ma szansę na odpoczynek pod fachowym okiem lekarzy i specjalistów rehabilitacji. Dzięki temu propagowany jest zdrowy i aktywny styl życia. Ponadto, o komplementarności usług świadczy dostępność naturalnych produktów kosmetycznych oraz szerokiej gamy wód mineralnych, sygnowanych marką Staropolanka i Wielka Pieniawa, które są atutem każdego kurortu Polskiej Grupy Uzdrowisk.

Wrocław
Wrocław
[ dodano : 07 Kwi. 2014 / wizyt : 1735 ]

‹ zobacz wszystkie
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk