23 Wrz. 2015

Przegląd Orkiestr Wojskowych w Uzdrowisku Świeradów-Czerniawa


W dniach 24-26 września 2015 roku w Hali Spacerowej Uzdrowiska Świeradów-Czerniawa odbędą się koncerty Orkiestr Wojskowych. Wydarzenie będzie uświetnieniem 50. koncertu jubileuszowego. Organizatorem koncertów  wspólnie z Urzędem Miasta Świeradów  jest Departament Komunikacji Społecznej Ministerstwa Obrony Narodowej oraz 4. Regionalna Baza Logistyczna we Wrocławiu.

W koncertach Orkiestr Wojskowych weźmie udział ponad 300 muzyków z całej Polski. Ponadto, podczas jednego z dni wydarzenia wystąpi polska artystka Kayah.

Uzdrowisko Świeradów-Czerniawa będzie gościć artystów w swoich obiektach – koncerty będą się odbywać w Hali Spacerowej, zaś część gości zatrzyma się w pokojach Hotelu Zdrojowego SANUS.

Co więcej, każdy z gości otrzyma gadżety związane z najnowszą kampanią informacyjną Polskiej Grupy Uzdrowisk – „Stefan jedzie do uzdrowisk”. 

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym muzycznym wydarzeniu!

 

 

***

Polska Grupa Uzdrowisk (PGU), została powołana do życia w 2011 roku. Obecnie jest największą, bo składająca się z sześciu kurortów, siecią uzdrowisk w całej Polsce, w składzie: Uzdrowiska Kłodzkie, a wraz z nim Uzdrowiska: Polanica, Duszniki i Kudowa, a także  Uzdrowisko Cieplice, Uzdrowisko Połczyn oraz Uzdrowisko Świeradów - Czerniawa. Kurorty te posiadają najszerszą ofertą lecznictwa i turystyki uzdrowiskowej, w oparciu o unikatowe na skalę kraju i Europy surowce lecznicze, takie jak wody mineralne, borowina, świerk, czy solanka. To jedne z najlepiej rozpoznawalnych polskich zdrojów, które mogą się pochwalić nie tylko całoroczną ofertą i wysoką jakością usług leczniczych i rehabilitacyjnych, ale także wielowiekową tradycją w lecznictwie uzdrowiskowym.

Polska Grupa Uzdrowisk to dzisiaj nie tylko tradycyjne lecznictwo i rehabilitacja oparta o naturalne produkty lecznicze i wyjątkowe warunki klimatyczne, ale także najwyższej jakości usługi rekreacyjne, regeneracyjne oraz kosmetyczne. Poprzez szeroką i różnorodną ofertę pobytów leczniczych, wypoczynkowych oraz SPA&wellness, Polska Grupa Uzdrowisk kreuje modę na wyjazdy do uzdrowisk, dzięki którym każdy z gości ma szansę na odpoczynek pod fachowym okiem lekarzy i specjalistów rehabilitacji. Dzięki temu propagowany jest zdrowy i aktywny styl życia. Ponadto, o komplementarności usług świadczy dostępność naturalnych produktów kosmetycznych oraz szerokiej gamy wód mineralnych, sygnowanych marką Staropolanka i Wielka Pieniawa, które są atutem każdego kurortu Polskiej Grupy Uzdrowisk.

[ dodano : 23 Wrz. 2015 / wizyt : 774 ]

‹ zobacz wszystkie
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk