14 Lip. 2014

Rebrandingu Staropolanki ciąg dalszy


Rebrandingu Staropolanki ciąg dalszy

Wprowadzenie nowej strategii marketingowej wody wraz z nowym hasłem przewodnim „Jak coś robisz, rób to z wodą!”, Staropolanka rozpoczęła działania eksponujące  wodę, jako produkt  dla każdego, a co więcej pasującego do każdej aktywności. Ale to dopiero początek zmian. Działania związane z rebrandingiem objęły również layout etykiet, jako element odświeżenia wizerunku produktów Staropolanki.

Wcześniejsze zmiany rozpoczęto dwumiesięczną kampanią multikanałową, gdzie Staropolankę można było zobaczyć w spotach telewizyjnych oraz w reklamie wielkoformatowej – na billboardach oraz na citylightach. Kolejny etap, to nowa odsłona witryny internetowej oraz zmiana etykiet wód Staropolanki. Ich nowy wygląd będzie bardziej nowoczesny, odpowiadający bieżącym trendom i wpisujący się w strategię marketingową wody dla każdego - przejrzysty, dynamiczny i bardziej wyrazisty.

 

***

Uzdrowiska Kłodzkie S.A. z siedzibą w Polanicy-Zdroju prowadzą działalność w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego, rehabilitacji, profilaktyki, lecznictwa ambulatoryjnego, diagnostyki, turystyki zdrowotnej, hotelarstwa i gastronomii w trzech kurortach o wielowiekowej tradycji: Polanicy-Zdroju, Dusznikach-Zdroju i Kudowie-Zdroju, oraz działalność w zakresie produkcji naturalnych wód mineralnych i źródlanych oraz napojów smakowych w rozlewniach wód mineralnych w Polanicy-Zdroju oraz w Jeleniowie koło Kudowy-Zdroju.

 

***

Naturalne wody mineralne z Gór Stołowych marki Staropolanka pozyskiwane są z czterech różnych źródeł, dzięki czemu jej produkty różnią się między sobą smakiem i składem mineralnym. Ale mają jednak wspólny mianownik: zdrowy i naturalny charakter.

Bogata oferta produktów sygnowanych znakiem Staropolanka obejmuje wody wysoko-, średnio- i niskozmineralizowane, gazowane, delikatnie gazowane i niegazowane oraz napoje smakowe. To najwyższej jakości wody mineralne, bogate w zrównoważoną ilość składników mineralnych, tak niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ponadto produkty Staropolanki cechują również wyjątkowe walory użytkowe oraz smakowe.

 

www.uzdrowiska-pgu.pl

[ dodano : 14 Lip. 2014 / wizyt : 1465 ]

‹ zobacz wszystkie
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk