30 Kwi. 2014

Staropolanka na kudowskiej Majówce 2014

Staropolanka na kudowskiej Majówce 2014

W dniach 2 – 3 maja 2014 roku w Kudowie-Zdroju odbędzie się Majówka 2014, której partnerem są Uzdrowiska Kłodzkie – Grupa PGU. Wydarzenie to nie tylko otworzy letni sezon turystyczny, ale i będzie uhonorowaniem 10 lat obecności Polski w Unii Europejskiej. Jako, że ziemia kłodzka uzdrowiskami i wodą mineralną stoi, podczas tych wydarzeń nie mogło zabraknąć Staropolanki – regionalnego brandu i najwyższej jakości wody mineralnej.

W programie kudowskiej Majówki 2014 zaplanowano między innymi pokazy taneczne, koncert młodzieżowej orkiestry dętej, a także degustacje kuchni polskiej i czeskiej.

Jednym z tradycyjnych wydarzeń majówki w Kudowie-Zdroju są Mistrzostwa Ziemi Kłodzkiej w Piciu Wody Mineralnej na czas. Dostawcą wody, zarówno na zawody, jak i na całą majówkę jest Staropolanka, naturalna woda mineralna, produkowana w Uzdrowiskach Kłodzkich.

We wszystkich najważniejszych punktach tych weekendowych wydarzeń będą również czynne punkty informacyjno – promocyjne, w których będzie możliwość uzyskania informacji na temat kłodzkich zdrojów, ich szerokiej oferty oraz otrzymania uzdrowiskowego gadżetu.

 

 

 

***

Uzdrowiska Kłodzkie S.A. – Grupa PGUprowadzą działalność w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego - w tym dziecięcego, rehabilitacji, profilaktyki, lecznictwa ambulatoryjnego, diagnostyki, turystyki zdrowotnej, hotelarstwa i gastronomii w trzech kurortach o wielowiekowej tradycji leczniczej: Polanicy-Zdroju, Dusznikach-Zdroju i Kudowie- Zdroju. Znakomite walory krajobrazowe, dużą ilość bogactw naturalnych, liczne i obfite źródła wód mineralnych i leczniczych kurorty zawdzięczają szczególnym warunkom geologicznym, przyrodniczym i klimatycznym. Dzisiejsze Uzdrowiska Kłodzkie S.A. to nowocześnie wyposażona baza balneologiczna oraz hotelowa, przystosowana do potrzeb osób niepełnosprawnych, zmodernizowane zakłady przyrodolecznicze, wyposażone w nowoczesną aparaturę leczniczą, oferujące ponad 60 różnych zabiegów przyrodoleczniczych, nowoczesne pracownie diagnostyczne, baseny rekreacyjno-rehabilitacyjne, gabinety odnowy biologicznej wellness i SPA, wyspecjalizowana kadra medyczna.

[ dodano : 30 Kwi. 2014 / wizyt : 1705 ]

‹ zobacz wszystkie
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk