23 Kwi. 2015

Staropolanka partnerem 14. PKO Cracovia Maraton


19 kwietnia 2015 roku odbył się 14. PKO Cracovia Maraton. To jedno z ważniejszych wydarzeń sportowych, które co roku mają miejsce w Krakowie i cieszą się ogromną popularnością wśród biegaczy. W tym roku Staropolanka już po raz drugi wsparła zawodników swoją wodą mineralną, dedykowaną sportowcom.

Już po raz drugi Staropolanka, naturalna woda mineralna Uzdrowisk Kłodzkich, była partnerem 14. PKO Cracovia Maraton, który rozpoczął się 19 kwietnia 2015 roku w Krakowie.  Zawodnicy wystartowali z Rynku Głównego o godzinie 9:00. Do biegu w tym roku zgłosiło się 6.439 osób.

Dotychczasowe edycje krakowskiego maratonu pokazały, że jest to jedna z największych imprez organizowanych w Polsce.

Tegorocznym triumfatorem wśród mężczyzn okazał się Taras Salo ze Lwowa, natomiast wśród kobiet najlepsza była Hellen Jepkosgei Kimutai z Kenii.

Staropolanka przekazała dla zwycięzców maratonu 10 voucherów na wodę, co stanowi ponad 100 sztuk butelek Staropolanki.

 

***

Uzdrowiska Kłodzkie – Grupa PGUz siedzibą w Polanicy-Zdroju prowadzą działalność w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego, rehabilitacji, profilaktyki, lecznictwa ambulatoryjnego, diagnostyki, turystyki zdrowotnej i hotelarstwa w trzech kurortach o wielowiekowej tradycji: Polanicy-Zdroju, Dusznikach-Zdroju i Kudowie-Zdroju, oraz działalność w zakresie produkcji naturalnych wód mineralnych i źródlanych oraz napojów smakowych w rozlewniach wód mineralnych w Polanicy-Zdroju oraz w Jeleniowie koło Kudowy-Zdroju.

www.uzdrowiska-pgu.pl

***

Naturalne wody mineralne z Gór Stołowych marki Staropolanka pozyskiwane są z czterech różnych źródeł, dzięki czemu jej produkty różnią się między sobą smakiem i składem mineralnym. Ale mają jednak wspólny mianownik: zdrowy i naturalny charakter. Bogata oferta produktów sygnowanych znakiem Staropolanka obejmuje wody wysoko-, średnio- i niskozmineralizowane, gazowane, delikatnie gazowane i niegazowane oraz napoje smakowe. To najwyższej jakości wody mineralne, bogate w zrównoważoną ilość składników mineralnych, tak niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ponadto produkty Staropolanki cechują również wyjątkowe walory użytkowe oraz smakowe.

www.staropolanka.pl

[ dodano : 23 Kwi. 2015 / wizyt : 1222 ]

‹ zobacz wszystkie
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk