02 Kwi. 2015

Staropolanka po raz kolejny partnerem turnieju Katowice Open 2015


Już po raz trzeci Staropolanka, naturalna woda mineralna Uzdrowisk Kłodzkich, została wyłączną wodą prestiżowego turnieju tenisowego Katowice Open 2015, który odbędzie się w dniach 6-12 kwietnia br. To potwierdzenie, że ta wodna marka kontynuuje swoją strategię obecności podczas najważniejszych wydarzeń tenisowych w Polsce, a tym samym wpisywania się w świadomość konsumentów, jako woda idealna dla osób aktywnych.

Staropolanka, najwyższej jakości woda mineralna, po raz kolejny została partnerem Katowice Open 2015, a tym samym wyłączną wodą tego wydarzenia. Rangę tegorocznego, największego święta kobiecego tenisa podnosi fakt, iż w spotkaniu wezmą udział światowej sławy gwiazdy sportu. Na liście zawodniczek zdecydowaną większość stanowią tenisistki obecne w rankingu WTA. Oprócz Agnieszki Radwańskiej, największej polskiej gwiazdy tenisa, wystąpią między innymi Karolina Pliskowa, Alizé Cornet i Camila Giorgi, a także Magdalena Rybarikova. W czasie kilku dni turnieju zostaną rozegrane zarówno mecze singlowe, jak i deblowe.

 - Dzisiaj możemy z pełnym przekonaniem powiedzieć, że katowicki turniej tenisowy to już tradycja wpisana w kalendarz Staropolanki. W tym roku po raz trzeci nasza woda będzie oficjalnym partnerem turnieju Katowice Open 2015. To dla nas bardzo ważne, że po raz kolejny możemy brać udział w tak wielkim i prestiżowym wydarzeniu sportowym. Tym samym budujemy świadomość naszej marki jako tej, która kojarzona jest ze sportem, z tenisem, z aktywnością oraz minerałami, których tak bardzo na co każdy z nas potrzebuje – mówi Bogdan Szladewski, Wiceprezes Zarządu Uzdrowisk Kłodzkich – Grupa PGU, właściciela Staropolanki.

Katowice Open 2015 to nie tylko mecze tenisowe, ale również wiele innych atrakcji dla kibiców. Miedzy innymi 8 kwietnia, podczas KIDS DAY na najmłodszych kibiców będzie czekało m.in. spotkanie z zawodniczkami, udzielanie autografów, sesje zdjęciowe, pokazy policji, straży pożarnej i pogotowia ratunkowego, a także gry oraz zabawy w ramach „MINI OLIMPIADY”. Odbędzie się również sympozjum trenerów tenisa, a także wizyta jednej z tenisistek w Domu Dziecka „Stanica”. Oprócz tego zostaną rozegrane II Amatorskie Mistrzostwa Katowic o Puchar Prezydenta Miasta oraz II Mistrzostwa Katowic o Puchar Prezydenta Miasta w tenisie na wózkach.

Katowice Open to najbardziej prestiżowy turniej tenisowy WTA w Polsce. W 2015 roku zadebiutuje na dwóch kortach - w hali Spodka oraz w Międzynarodowym Centrum Kongresowym. W 2014 roku w wydarzeniu wzięły udział 72 zawodniczki, a turniej przyciągnął prawie 7 tysięcy widzów.

 

***

Uzdrowiska Kłodzkie – Grupa PGUz siedzibą w Polanicy-Zdroju prowadzą działalność w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego, rehabilitacji, profilaktyki, lecznictwa ambulatoryjnego, diagnostyki, turystyki zdrowotnej i hotelarstwa w trzech kurortach o wielowiekowej tradycji: Polanicy-Zdroju, Dusznikach-Zdroju i Kudowie-Zdroju, oraz działalność w zakresie produkcji naturalnych wód mineralnych i źródlanych oraz napojów smakowych w rozlewniach wód mineralnych w Polanicy-Zdroju oraz w Jeleniowie koło Kudowy-Zdroju.

 

***

Naturalne wody mineralne z Gór Stołowych marki Staropolanka pozyskiwane są z czterech różnych źródeł, dzięki czemu jej produkty różnią się między sobą smakiem i składem mineralnym. Ale mają jednak wspólny mianownik: zdrowy i naturalny charakter.

Bogata oferta produktów sygnowanych znakiem Staropolanka obejmuje wody wysoko-, średnio- i niskozmineralizowane, gazowane, delikatnie gazowane i niegazowane oraz napoje smakowe. To najwyższej jakości wody mineralne, bogate w zrównoważoną ilość składników mineralnych, tak niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ponadto produkty Staropolanki cechują również wyjątkowe walory użytkowe oraz smakowe.

[ dodano : 02 Kwi. 2015 / wizyt : 1292 ]

‹ zobacz wszystkie
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk