05 Lut. 2013

Staropolanka sponsorem turnieju Davis Cup by BNP Paribas

Staropolanka sponsorem turnieju Davis Cup by BNP Paribas

Staropolanka, najwyższej jakości woda mineralna ziemi kłodzkiej, została oficjalnym sponsorem, a jednocześnie wyłącznym dostawcą wody turnieju Davis Cup 2013, który w tym roku odbywa się we Wrocławiu. Tym samym, woda sygnowana rozpoznawalną marką Staropolanka, już po raz kolejny zaangażowała się w prestiżowe wydarzenie sportowe o zasięgu nie tylko ogólnopolskim, ale i międzynarodowym.

 

Tegoroczny turniej Davis Cup by BNP Paribas odbył się w dniach 1 – 3 lutego br. w Hali Stulecia we Wrocławiu. Wszystkie mecze odbywały się przy pełnej hali - 5,5 tys. widzów i  były transmitowane na żywo przez Canal Plus.  

 

Dzięki partnerstwu temu turniejowi, Staropolanka pojawiła się nie tylko w materiałach promocyjnych wydarzenia, ale także jej produkty były dostępne na terenie hali sportowej oraz na konferencjach prasowych z udziałem zawodników. 

 

Zaangażowanie producenta wody mineralnej ziemi kłodzkiej w wydarzenia o charakterze sportowym, ogólnopolskim są zgodne ze strategią, jaką przyjęła Staropolanka w ubiegłym roku. Proces budowy ponadregionalnej rozpoznawalności brandu będzie długofalowy. Najważniejsze jest jednak to, że marka już dzisiaj ma ogromny potencjał i jest pozytywnie postrzegana na rynku. A osiągnięcie wyznaczonych w strategii celów biznesowych, będzie możliwe poprzez realizację działań o charakterze marketingowym, takich jak partnerstwo wydarzeniom sportowym.

 

***

Zespół Uzdrowisk Kłodzkich S.A. z siedzibą w Polanicy-Zdroju prowadzi działalność w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego, rehabilitacji, profilaktyki, lecznictwa ambulatoryjnego, diagnostyki, turystyki zdrowotnej, hotelarstwa i gastronomii w trzech kurortach o wielowiekowej tradycji: Polanicy-Zdroju, Dusznikach-Zdroju i Kudowie-Zdroju, oraz działalność w zakresie produkcji naturalnych wód mineralnych i źródlanych oraz napojów smakowych w rozlewniach wód mineralnych w Polanicy-Zdroju oraz w Jeleniowie koło Kudowy-Zdroju.

 

***

Naturalne wody mineralne z Gór Stołowych marki Staropolanka pozyskiwane są z czterech różnych źródeł, dzięki czemu jej produkty różnią się między sobą smakiem i składem mineralnym. Ale mają jednak wspólny mianownik: zdrowy i naturalny charakter.

Bogata oferta produktów sygnowanych znakiem Staropolanka obejmuje wody wysoko-, średnio- i niskozmineralizowane, gazowane, delikatnie gazowane i niegazowane oraz napoje smakowe. To najwyższej jakości wody mineralne, bogate w zrównoważoną ilość składników mineralnych, tak niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ponadto produkty Staropolanki cechują również wyjątkowe walory użytkowe oraz smakowe.

[ dodano : 05 Lut. 2013 / wizyt : 2113 ]

‹ zobacz wszystkie
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk