15 Sty. 2015

Staropolanka wspiera hokejowe Mistrzostwa Świata Kobiet

Staropolanka wspiera hokejowe Mistrzostwa Świata Kobiet

Ice Hockey U18 Women’s World Championship, czyli hokejowe Mistrzostwa Świata Kobiet odbędą się już w dniach 18 – 25 stycznia br. Organizatorem tego hokejowego święta jest Polski Związek Hokeja na Lodzie. Cały turniej będzie miał miejsce na lodowisku „SATELITA”, które należy do obiektów katowickiego kompleksu sportowego „SPODKA”

A jeśli wydarzenie sportowe, to nie może zabraknąć najwyższej jakości wody, zarówno dla sportowców, jak i kibiców. Dlatego też partnerem wspierającym została Staropolanka – naturalna woda mineralna z Uzdrowisk Kłodzkich.

 - Staropolanka, zgodnie ze swoją strategią, chce być zawsze tam, gdzie odbywają się ważne wydarzenia sportowe, zarówno w skali regionalnej, jak i ogólnopolskiej, potwierdzając tym samym, że jest wodą odpowiadającą każdej aktywności w myśl hasła: „jak coś robisz rób to z wodą - Staropolanka” – podkreśla Bogdan Szladewski, Wiceprezes Zarządu Uzdrowisk Kłodzkich – Grupa PGU, producenta Staropolanki.

Staropolanka przekaże swoje produkty, a w zamian będzie widoczna we wszystkich materiałach promocyjnych turnieju, na billboardach w obrębie lodowiska oraz na nośnika LCD podczas trwania mistrzostw.

Ponadto, wszystkie mecze turnieju będą emitowane na żywo w internecie przez stronę www.imprezylive.pl, a skróty tych sportowych wydarzeń będą się pojawiać w TVP Katowice, TV Silesia oraz na łamach gazety Sport.   

***

Uzdrowiska Kłodzkie – Grupa PGUz siedzibą w Polanicy-Zdroju prowadzą działalność w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego, rehabilitacji, profilaktyki, lecznictwa ambulatoryjnego, diagnostyki, turystyki zdrowotnej i hotelarstwa w trzech kurortach o wielowiekowej tradycji: Polanicy-Zdroju, Dusznikach-Zdroju i Kudowie-Zdroju, oraz działalność w zakresie produkcji naturalnych wód mineralnych i źródlanych oraz napojów smakowych w rozlewniach wód mineralnych w Polanicy-Zdroju oraz w Jeleniowie koło Kudowy-Zdroju.

www.uzdrowiska-pgu.pl

***

Naturalne wody mineralne z Gór Stołowych marki Staropolanka pozyskiwane są z czterech różnych źródeł, dzięki czemu jej produkty różnią się między sobą smakiem i składem mineralnym. Ale mają jednak wspólny mianownik: zdrowy i naturalny charakter. Bogata oferta produktów sygnowanych znakiem Staropolanka obejmuje wody wysoko-, średnio- i niskozmineralizowane, gazowane, delikatnie gazowane i niegazowane oraz napoje smakowe. To najwyższej jakości wody mineralne, bogate w zrównoważoną ilość składników mineralnych, tak niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ponadto produkty Staropolanki cechują również wyjątkowe walory użytkowe oraz smakowe.

www.staropolanka.pl

[ dodano : 15 Sty. 2015 / wizyt : 1398 ]

‹ zobacz wszystkie
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk