30 Cze. 2014

Staropolanka z nową WWW

Staropolanka z nową WWW

Staropolanka z nową WWW

Staropolanka, naturalna woda mineralna ziemi kłodzkiej, zaprasza na swoją nową stronę internetową. Nowoczesna estetyka witryny w połączeniu z funkcjonalnością ma na celu przyciągnięcie uwagi internautów, zainteresowanie ich tematyką wody i jej wartości odżywczych, a co za tym idzie pozyskanie konsumentów tego wyjątkowego produktu. Zapraszamy na www.staropolanka.pl!

 

Nowa strona internetowa Staropolanki, to nowoczesna, dynamiczna oraz interaktywna witryna wód mineralnych i źródlanych. Zmianie uległa nie tylko szata graficzna i architektura serwisu, ale również stronę wzbogacono o nowe działy. Twórcy strony WWW postawili z jednej strony na prostotę, funkcjonalność i łatwość komunikacji z internautami, a z drugiej na nowoczesność i dopasowanie do jej wyświetlania na urządzeniach mobilnych.

 

- Dostosowywanie się strony internetowej do urządzeń, na jakich jest oglądana oraz jej funkcjonalność w tym możliwość scrollowania, to dzisiaj podstawa nowoczesnych narzędzi w sieci oraz komunikacji ze światem zewnętrznym. Poprzez nową stronę internetową Staropolanki będziemy jeszcze szerzej obecni w przestrzeni internetowej naszych obecnych i nowych klientów. Jestem przekonany, że nowa architektura i wygląd strony, wpisujący się w dynamiczną filozofię naszych brandów, spotkają się z pozytywnym odbiorem internautów –mówi Bogdan Szladewski, Wiceprezes Zarządu Uzdrowisk Kłodzkich, producenta Staropolanki i Wielkiej Pieniawy

 

Nowoczesna estetyka nowej strony internetowej Staropolanki, przejrzysta i z „orzeźwiającymi” ją wodnymi elementami przyciąga uwagę i zachęca do zapoznania się z produktami sygnowanymi marką Staropolanka. Poza tym na nowej stronie poza standardowymi opisami poszczególnych produktów, informacjami ogólnymi o pochodzeniu i historii wód mineralnych, znalazły się również zakładki o charakterze edukacyjnym i poradnikowym. Dzięki temu nowa witryna to nie tylko narzędzie marketingowe, ale również platforma wiedzy na temat zdrowego trybu życia oraz wartości płynących z sięgania po naturalne wody mineralne, zgodnie z hasłem Staropolanki – „Jak coś robisz, rób to z wodą”.

***

Uzdrowiska Kłodzkie – Grupa PGUz siedzibą w Polanicy-Zdroju prowadzą działalność w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego, rehabilitacji, profilaktyki, lecznictwa ambulatoryjnego, diagnostyki, turystyki zdrowotnej i hotelarstwa w trzech kurortach o wielowiekowej tradycji: Polanicy-Zdroju, Dusznikach-Zdroju i Kudowie-Zdroju, oraz działalność w zakresie produkcji naturalnych wód mineralnych i źródlanych oraz napojów smakowych w rozlewniach wód mineralnych w Polanicy-Zdroju oraz w Jeleniowie koło Kudowy-Zdroju.

www.uzdrowiska-pgu.pl

***

Naturalne wody mineralne z Gór Stołowych marki Staropolanka pozyskiwane są z czterech różnych źródeł, dzięki czemu jej produkty różnią się między sobą smakiem i składem mineralnym. Ale mają jednak wspólny mianownik: zdrowy i naturalny charakter.

Bogata oferta produktów sygnowanych znakiem Staropolanka obejmuje wody wysoko-, średnio- i niskozmineralizowane, gazowane, delikatnie gazowane i niegazowane oraz napoje smakowe. To najwyższej jakości wody mineralne, bogate w zrównoważoną ilość składników mineralnych, tak niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ponadto produkty Staropolanki cechują również wyjątkowe walory użytkowe oraz smakowe.

www.staropolanka.pl

[ dodano : 30 Cze. 2014 / wizyt : 1633 ]

‹ zobacz wszystkie
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk