20 Sie. 2014

Szkło kontaktowew Uzdrowisku Cieplice


W najbliższą sobotę 23 sierpnia br. o godz. 16.00 w Muzeum Przyrodniczym w Cieplicach-Zdroju mieszkańcy i goście uzdrowiska będą mieli okazję do spotkania ze znanymi i lubianymi - Grzegorzem Miecugowem i Markiem Przybylikiem, gospodarzami programu – Szkło kontaktowe, w którym komentowane są aktualne wydarzenia, którymi żyje Polska.
Obecność prowadzących Szkło kontaktowe w Uzdrowisku Cieplice związana jest z nagraniem programu w otoczeniu urokliwego krajobrazu oraz wyjątkowej infrastruktury zdrojowej Uzdrowiska Cieplice. Kolejne odcinki programu będą emitowane na żywo w stacji TVN24:
•    23 sierpnia br. (w sobotę) o godz. 22.00 z Term Cieplickich
oraz
•    24 sierpnia br. (w niedzielę) o godz. 22.00 ze Zdrojowego Teatru Animacji.
Wszystkich fanów gospodarzy Szkła kontaktowego zapraszamy 23 sierpnia br. o godz. 16.00 do Muzeum Przyrodniczego w Cieplicach-Zdroju.
Natomiast ci, którzy nie będą mogli spotkać się z gospodarzami programu, zapraszamy przed telewizory do obejrzenia Szkła kontaktowego prosto z Uzdrowiska Cieplice!

***
Polska Grupa Uzdrowisk (PGU), została powołana do życia w 2011 r. Obecnie jest największą, bo składająca się z sześciu kurortów, siecią uzdrowisk w całej Polsce, w składzie: Uzdrowiska Kłodzkie, a wraz z nim Uzdrowiska: Polanica, Duszniki i Kudowa, a także  Uzdrowisko Cieplice, Uzdrowisko Połczyn oraz Uzdrowisko Świeradów - Czerniawa. Kurorty te posiadają najszerszą ofertą lecznictwa i turystyki uzdrowiskowej, w oparciu o unikatowe na skalę kraju i Europy surowce lecznicze, takie jak wody mineralne, borowina, świerk, czy solanka. To jedne z najlepiej rozpoznawalnych polskich zdrojów, które mogą się pochwalić nie tylko całoroczną ofertą i wysoką jakością usług leczniczych i rehabilitacyjnych, ale także wielowiekową tradycją w lecznictwie uzdrowiskowym.
Polska Grupa Uzdrowisk to dzisiaj nie tylko tradycyjne lecznictwo i rehabilitacja oparta o naturalne produkty lecznicze i wyjątkowe warunki klimatyczne, ale także najwyższej jakości usługi rekreacyjne, regeneracyjne oraz kosmetyczne. Poprzez szeroką i różnorodną ofertę pobytów leczniczych, wypoczynkowych oraz SPA&wellness, PGU kreuje modę na wyjazdy do uzdrowisk, dzięki którym każdy z gości ma szansę na odpoczynek pod fachowym okiem lekarzy i specjalistów rehabilitacji. Ponadto, o komplementarności usług świadczy dostępność naturalnych produktów kosmetycznych oraz szerokiej gamy wód mineralnych, sygnowanych marką Staropolanka i Wielka Pieniawa, które są atutem każdego kurortu PGU.
www.uzdrowiska-pgu.pl

[ dodano : 20 Sie. 2014 / wizyt : 1504 ]

‹ zobacz wszystkie
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk