21 Lut. 2013

Triatloniści ponownie w INTERFERIE Sport Hotel w Szklarskiej Porębie

Triatloniści ponownie w INTERFERIE Sport Hotel w Szklarskiej Porębie

W dniach 23 lutego – 4 marca 2013 roku w INTERFERIE Sport Hotel w Szklarskiej Porębie przebywać będzie grupa zawodników triathlonu LUFT TRI TEAM.

 

Hotel INTERFERIE w Szklarskiej Porębie to idealne miejsce do treningów dla sportowców. Profesjonalna baza sportowo-rekreacyjna oraz zaplecze w postaci infrastruktury odnowy biologicznej, stwarza znakomite warunki dla osób przygotowujących się kondycyjnie do największych wydarzeń sportowych.

 

- Sportowcy coraz częściej doceniają wyjątkowe położenie Szklarskiej Poręby, jej alpejski mikroklimat, który trenującym sportowcom pozwala osiągać szybszy wzrost wytrzymałości. A dodatkowym atutem tego regionu są nasze hotele, w tym INTERFERIE Sport Hotel w Szklarskiej Porębie, który oferuje wyjątkową bazę treningową, w tym odpowiednich wymiarów basen, profesjonalnie wyposażoną siłownię i salę fitness, a także zabiegi odnowy biologicznej, hydroterapię oraz suchą saunę. Dlatego tym bardziej cieszy nas to, że od kilku miesięcy coraz częściej gościmy drużyny sportowe lub pojedynczych zawodników i możemy mieć ważny udział w ich rozwoju wytrzymałościowym - mówi Arkadiusz Miszuk, Prezes Zarząd INTERFERIE S.A.

 

Założycielem i trenerem grupy Luft Tri Team jest Mikołaj Luft, wybitny polski zawodnik, który jest również trenerem osobistym wielu zawodników amatorów ze świata biznesu. Mikołaj Luft specjalizuje się obecnie w startach na długich dystansach. Reprezentował Polskę na ubiegłorocznych Mistrzostwach Świata w Los Angeles. We wspólnej pracy trenerskiej będzie pomagał mu pochodzący z Lubina były zawodnik triathlonu, a obecnie trener, Miłosz Kuszczak. Na zakończenie zgrupowania, zawodnicy wystartują w Międzynarodowym Biegu Piastów, ponieważ narciarstwo biegowe jest doskonałym uzupełnieniem treningu każdego triathlonisty.

 

- Jednym z kierunków rozwoju Szklarskiej Poręby, ze względu na usytuowanie,  jest sport. Dostrzegła to spółka INTERFERIE S.A., która w jednym ze swoich obiektów INTERFERIE Sport Hotel stwarza idealne warunki treningowe dla dyscyplin wytrzymałościowych. To przyciąga do miasta, a co za tym idzie, do hotelu najlepszych zawodników, zarówno z Polski, jak i z zagranicy – dodaje Dariusz Jurkowski, menadżer sportowy i zewnętrzny koordynator grup sportowych dla hoteli INTERFERIE.

 

 

Obecnie triathlon jest najszybciej rozwijającą się dyscypliną sportu wśród amatorów. Zawodnicy którzy kończą karierę lub zaczynają starty na długim dystansie tworzą teamy. Często są to biznesmeni, aktorzy, osoby, które są spełnione zawodowo i poszukują dla siebie nowych wyzwań. Taką właśnie grupę stworzył Mikołaj Luft, a jedną z najlepszych zawodniczką w szesnastoosobowym teamie jest Joanna Susmanek, obecnie czwarta w Polsce na długim dystansie.

Zgrupowanie w INTERFERIE Sport Hotel zakończy się startem zawodników w narciarskim biegu Piastów, jako forma treningu uzupełniającego.

 

***

INTERFERIE S.A. z siedzibą w Lubinie już od ponad 15 lat działa na rynku turystycznym, oferując wypoczynek w swoich ośrodkach w wielu atrakcyjnych miejscach Polski oraz pośrednicząc w organizacji kolonii, wczasów oraz pobytów profilaktyczno - leczniczych i sanatoryjno - rehabilitacyjnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w organizacji różnego rodzaju imprez turystycznych INTERFERIE zapewnia swoim klientom i gościom profesjonalną obsługę oraz najwyższej jakości usługi hotelarskie. INTERFERIE to największa spółka branży turystycznej na Dolnym Śląsku i jedna z większych w kraju – posiada kilka obiektów dostosowanych do różnych potrzeb i oczekiwań, począwszy od wysokiej klasy hoteli, a skończywszy na ośrodkach wypoczynkowych. Dodatkowym atutem jest ich lokalizacja w trzech odmiennych klimatycznie i krajobrazowo regionach Polski, pozwalająca na wybór miejsca wypoczynku, czy bazy zabiegowej w zgodzie z upodobaniami i oczekiwaniami gości.

[ dodano : 21 Lut. 2013 / wizyt : 2158 ]

‹ zobacz wszystkie
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk