15 Sty. 2016

Uzdrowisko Cieplice firmą roku 2016 w Jeleniej Górze


11 stycznia 2016 r. Uzdrowisko Cieplice – Grupa PGU zostało wyróżnione i  nagrodzone przez prezydenta Jeleniej Góry tytułem firmy roku 2015. Tegoroczne spotkanie noworoczne odbyło się w Teatrze im. C. K. Norwida z udziałem  lokalnych posłów i senatorów, przedstawicieli samorządu, biznesu, mediów oraz kultury i nauki. W imieniu Zarządu Uzdrowiska Cieplice, statuetkę odebrał Robert Moskwa, dyrektor zarządzający Spółką.
 
 - To dla nas miłe zaskoczenie, ale i podsumowanie naszej pracy, bo 2015 r. obfitował w liczne inwestycje. Między innymi za 14 mln zł zmodernizowaliśmy „Długi Dom” i stworzyliśmy nowoczesny hotel uzdrowiskowy z prawie setką miejsc o wysokim standardzie, bazą zabiegową, pijalnią leczniczej wody mineralnej, strefą saun, elegancką restauracją dla gości oraz salą konferencyjną – mówi Maciej Markowski, Prezes Zarządu Uzdrowisko Cieplice Sp. z o.o. - Grupa PGU. - Obecnie Uzdrowisko Cieplice jest na etapie dynamicznego rozwoju, a sporo jeszcze przed nami. Cieszy nas fakt, że efekty naszej pracy zostały zauważone i docenione przez władze samorządowe, jak również przez mieszkańców Jeleniej Góry, kuracjuszy i turystów. Szczególnie nasi goście odczuwają poprawę jakości i coraz wyższy standard świadczonych usług.
Mamy plany, by do 2020 r. zrealizować sztandarową inwestycję – nowy obiekt hotelowy przyłączony do Domu Zdrojowego wraz z kompleksem basenowym i zabiegowym. Mamy już przygotowaną koncepcję, a obecnie opracowujemy założenia do montażu finansowego – dodaje Maciej Markowski. 
nagroda
[ dodano : 15 Sty. 2016 / wizyt : 523 ]

‹ zobacz wszystkie
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk