29 Mar. 2013

Uzdrowisko Połczyn partnerem festynu turystycznego Fruhlingsfest


Już po raz kolejny Uzdrowisko Połczyn wzięło udział w festynie turystycznym, którego organizatorem jest biuro turystyczne Reisedienst Bölck.

Podczas wydarzenia, które odbyło się w dniach 23 – 24 marca br. w miejscowości Schuby na terenie siedziby organizatora, goście mieli możliwość poznania oferty wszystkich hoteli i kurortów współpracujących z biurem turystycznym oraz bezpośredniej rezerwacji pobytów.

Podczas tegorocznego wydarzenia Uzdrowisko Połczyn prezentowało swoją szeroką ofertę pobytową w jednym ze swoich ośrodków – w Sanatorium Irena. Dodatkowo, na miejscu podczas festynu organizatorzy zaplanowali szereg atrakcji, w tym loterie fantowe, do których nagrody fundują poszczególne obiekty. Uzdrowisko Połczyn przekazało w tym roku voucher na siedmiodniowy pobyt w jednym ze swoich kurortów.

 - Od kilkunastu lat nasze Uzdrowisko angażuje się w to wiosenne turystyczne święto. Jego cykliczny charakter pozwala nam rokrocznie pojawiać się wśród największych przedsiębiorstw branży turystycznej w naszym regionie. Co więcej, poprzez zaangażowanie w Fruhlingsfest, mamy możliwość wspierania wybranej organizacji charytatywnej, co wpisuje się w działania z obszaru społecznej odpowiedzialności biznesu, które doraźnie staramy się realizować – mówi Jan Koman, Prezes Zarządu Uzdrowiska Połczyn.

W ciągu dwóch dni festyn turystyczny Fruhlingsfest co roku odwiedza około 5 tys. zwiedzających. Udogodnieniem dla gości jest transport w obydwie strony, który zapewnia organizator wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy!

 


 

[ dodano : 29 Mar. 2013 / wizyt : 2159 ]

‹ zobacz wszystkie
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk