13 Maj. 2016

Wiosenne Święto Sztuki w Cieplicach

Wiosenne Święto Sztuki w Cieplicach

W dniach 20-22 maja 2016 w Cieplicach w ramach „Wiosny Cieplickiej” jest organizowana przez Społeczny Komitet Organizacyjny impreza pod nazwą „Wiosenne Święto Sztuki”. Jest to impreza adresowana po raz pierwszy do wszystkich pokoleń nie tylko mieszkańców, lecz również turystów oraz kuracjuszy. Ideą przyświecającą jest integracja społeczności lokalnej oraz rozwój życia kulturalnego. Szczególnym wydarzeniem Wiosennego Święta Sztuki będzie wręczenie pierwszego cieplickiego „Medalu – Pasja Tworzenia” za zasługi dla miasta i jego mieszkańców.

Uzdrowisko Cieplice  - Grupa PGU ma również swój udział w propagowaniu postaw społecznego zaangażowania poprzez wsparcie nagrodami rzeczowymi dzieci i młodzieży, którzy zostaną uhonorowani za udział w konkursie plastycznym o Cieplicach oraz w występach artystycznych.

 Zapraszamy serdecznie w tych dniach do Parku Zdrojowego w Cieplicach.

 

***

Polska Grupa Uzdrowisk (PGU), została powołana do życia w 2011 roku. Obecnie jest największą, bo składająca sięz sześciu kurortów, sieciąuzdrowisk w całej Polsce, w składzie: Uzdrowiska Kłodzkie, a wraz z nim Uzdrowiska: Polanica, Duszniki i Kudowa, a także  Uzdrowisko Cieplice, Uzdrowisko Połczyn oraz Uzdrowisko Świeradów - Czerniawa. Kurorty te posiadająnajszersząofertąlecznictwa i turystyki uzdrowiskowej, w oparciu o unikatowe na skalękraju i Europy surowce lecznicze, takie jak wody mineralne, borowina, świerk, czy solanka. To jedne z najlepiej rozpoznawalnych polskich zdrojów, które mogąsiępochwalićnie tylko całorocznąofertąi wysokąjakościąusług leczniczych i rehabilitacyjnych, ale także wielowiekowątradycjąw lecznictwie uzdrowiskowym. Polska Grupa Uzdrowisk to dzisiaj nie tylko tradycyjne lecznictwo i rehabilitacja oparta o naturalne produkty lecznicze i wyjątkowe warunki klimatyczne, ale także najwyższej jakości usługi rekreacyjne, regeneracyjne oraz kosmetyczne. Poprzez szerokąi różnorodnąofertępobytów leczniczych, wypoczynkowych oraz SPA&wellness, Polska Grupa Uzdrowisk kreuje modęna wyjazdy do uzdrowisk, dzięki którym każdy z gości ma szansęna odpoczynek pod fachowym okiem lekarzy i specjalistów rehabilitacji. Dzięki temu propagowany jest zdrowy i aktywny styl życia. Ponadto, o komplementarności usług świadczy dostępnośćnaturalnych produktów kosmetycznych oraz szerokiej gamy wód mineralnych, sygnowanych markąStaropolanka i Wielka Pieniawa, które sąatutem każdego kurortu Polskiej Grupy Uzdrowisk.

www.uzdrowiska-pgu.pl

[ dodano : 13 Maj. 2016 / wizyt : 388 ]

‹ zobacz wszystkie
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk