16 Lip. 2015

Zawodników Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce nawodni Staropolanka


Staropolanka została partnerem i wyłącznym dostawcą wody 91. Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce, które odbędą się już w dniach 18-21 lipca br. w Krakowie. Podczas trzydniowej imprezy rywalizować będzie ponad 450 sportowców, w tym najwięksi mistrzowie i medaliści Igrzysk Olimpijskich, Mistrzostw Świata i Europy. Powalczą oni o tytuł Mistrza Polski w Lekkiej Atletyce 2015.

Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce po długim czasie wracają do Krakowa, tym razem na stadion AZF AWF. Impreza będzie szczególnie emocjonująca, bo uczestnicy będą mieli ostatnią okazję, aby powalczyć o minimum wymagane do zakwalifikowania się do sierpniowych Mistrzostw Świata w Pekinie. Na stadionie nie zabraknie tak znakomitych sportowców, jak Tomasz Majewski, Adam Kszczot, Anita Włodarczyk, Piotr Małachowski, Paweł Wojciechowski, Marcin Lewandowski, Joanna Wójcik, czy Grzegorz Sudoł. Rozgrywki otworzy chód na 20 km kobiet i mężczyzn spod Halą Tauron Arena, a następnie rozegra się rywalizacja w rzucie oszczepem, trójskoku i pchnięciu kulą.

 - To najważniejsze wydarzenie w polskiej lekkoatletyce jest zarazem wydarzeniem decydującym o przepustce na Mistrzostwa Świata, które w tym roku odbędą się w Pekinie, dlatego kciuki trzymamy podwójnie. Staropolanka od lat angażuje się w duże wydarzenia sportowe, nie tylko dlatego, że z dumą kibicujemy polskim mistrzom, których chcemy wspierać najwyższej jakości wodą mineralną, ale również po to, aby budować brand Staropolanki, jako marki która na stałe wpisze się w krajobraz aktywnej Polski. Dlatego też podczas tegorocznych Mistrzostw Polski w Krakowie, jako jedyny producent wody, dostarczamy uczestnikom prawie 2 tys. butelek Staropolanki. Promując sport, odpowiednią dietę i zdrowy tryb życia Staropolanka realizuje swoje najważniejsze wartości, zgodnie z hasłem, „Jak coś robisz, rób to ze Staropolanką” – mówi Bogdan Szladewski, Wiceprezes Zarządu Uzdrowisk Kłodzkich-Grupa PGU, producenta Staropolanki i Wielkiej Pieniawy.

Organizatorem mistrzostw jest Polski Związek Lekkiej Atletyki (PZLA) oraz klub drużynowego mistrza Polski AZS AWF Kraków. To wielkie wydarzenie dla miasta, ponieważ ostatnim razem Kraków gościł polskich mistrzów lekkoatletycznych w 1999 i 2000 r.

91. Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce obejmą rywalizację w ponad 19 kategoriach oraz emitowane będą w całości przez TVP Sport.

***

Uzdrowiska Kłodzkie-Grupa PGUz siedzibą w Polanicy-Zdroju prowadzą działalność w zakresie lecznictwa uzdrowiskowego, rehabilitacji, profilaktyki, lecznictwa ambulatoryjnego, diagnostyki, turystyki zdrowotnej i hotelarstwa w trzech kurortach o wielowiekowej tradycji: Polanicy-Zdroju, Dusznikach-Zdroju i Kudowie-Zdroju, oraz działalność w zakresie produkcji naturalnych wód mineralnych i źródlanych oraz napojów smakowych w rozlewniach wód mineralnych w Polanicy-Zdroju oraz w Jeleniowie koło Kudowy-Zdroju.

www.uzdrowiska-pgu.pl

***

Naturalne wody mineralne z Gór Stołowych marki Staropolanka pozyskiwane są z czterech różnych źródeł, dzięki czemu jej produkty różnią się między sobą smakiem i składem mineralnym. Ale mają jednak wspólny mianownik: zdrowy i naturalny charakter. Bogata oferta produktów sygnowanych znakiem Staropolanka obejmuje wody wysoko-, średnio- i niskozmineralizowane, gazowane, delikatnie gazowane i niegazowane oraz napoje smakowe. To najwyższej jakości wody mineralne, bogate w zrównoważoną ilość składników mineralnych, tak niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Ponadto produkty Staropolanki cechują również wyjątkowe walory użytkowe oraz smakowe.

www.staropolanka.pl

[ dodano : 16 Lip. 2015 / wizyt : 1046 ]

‹ zobacz wszystkie
Polska Grupa Uzdrowisk Polska Grupa Uzdrowisk